لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله شما را با تاریخچه ساعت تایتن titan آشنا خواهیم کرد:

تاریخچه ساعت تایتن TITAN

تاریخچه برند ساعت تایتن TITAN

شرکت Titan Company Limited (Titan) فعالیت خود را با قدم های کوچک اما مطمئن در سال 1984 به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین گروه TATA و شرکت توسعه صنعتی تامیل نادو (TIDCO) آغاز کرد.
از سال 2019 تایتان پنجمین تولید کننده بزرگ ساعت با برند شخصی در جهان است. در طول سه دهه گذشته، به بازار های کم نفوذ وارد شده و مجموعه هایی با سبک های مختلف تولید کرده است. تایتان تجربه گسترده خود را از تغییر صنعت ساعت و جواهرات هند و شکل دادن به بازار خورده فروشی به دست آورده است. ساعت تایتن Titan، این برند اصیل و خوش ساعت را با ضمانت از فروشاگه اینترنتی گالری جواهریان خریداری کنید.

ارزش و اعتبار کمپانی در تاریخچه ساعت تایتن TITAN

مشتری اولویت اول: مشتری همیشه بر همه چیز اولویت دارد.
مردم برند را می سازند: تایتنی ها قلب موفقیت ما هستند و به همین دلیل رویا های آنها در خط مقدم سیاست های برند ما قرار دارند.
فرهنگ و کار گروهی: عملکرد بالا یک روش زندگی است.
خلاقیت و نوآوری: ما مبتنی بر نوآوری و خلاقیت، روی رویکردهای هوشمندانه و فناوری های جدید تمرکز می کنیم.
اشتیاق به تعالی: در تمام فعالیت ها ما بی وقفه برای تعالی تلاش می کنیم.
مشارکت شهروندان: ما اطمینان می دهیم که بخشی از منابع ما در بهبود محیط زیست و جامعه سرمایه گذاری می شود.

وعده کمپانی

نوآوری پیشگام، اخلاق بین المللی طراحی، ارزش مشتری مداری و خدمات درجه یک همیشه سنگ بنای برند Titan را تشکیل داده اند.

دیزاین طراحی شده بین المللی

این کمپانی تلاش می کند سبک هایی را متناسب با استانداردهای بین المللی تولید کنند. ما مواد با کیفیت بالا و فناوری های خلاقانه و جدید را گرد هم آورده ایم تا محصولاتی بی نظیر و استثنایی به شما ارائه دهیم.

خدمات پس از فروش بی نظیر

ساعت مچی های Nebula با ضمانت مادام العمر ارائه می شوند در حالی که Titan Eyeplus بیمه رایگان ارائه می دهد. این فقط بیانگر تعهد نسبت به مشتریان برای ارائه بهترین خدمات با بالاترین تجربه است. در صورتی که قصد خرید ساعت از این برند را دارید می توانید با ضمانت رسمی و معتبر این برند را ثبت سفارش نمائید.

تاریخچه ساعت تایتن TITAN

فلسفه برند تایتن

نام تایتن امروزه مهارت برتر، فناوری نوآورانه و کیفیت قابل اعتماد محصول را تداعی می کند.

دیدگاه تایتن

ما تجربیات عالی را برای افرادی که به آن ها دسترسی داریم ایجاد می کنیم و به طور قابل توجهی بر دنیایی که در آن کار می کنیم تأثیر می گذاریم.

ماموریت این شرکت

ما این کار را از طریق یک روحیه پیشگام و یک فرهنگ دلسوز و ارزش مدار انجام خواهیم داد که باعث نوآوری، عملکرد عالی و ایجاد بالاترین استانداردهای جهانی در هر کاری می شود.

نشان کیفیت

اشتیاق برای بالاترین استانداردها در ساخت و طراحی جواهرات انگیزه ای برای Tanishq، یکی از معتبرترین برندهای هند، برای ایجاد نوآوری هایی مانند Karatmeter است که به مصرف کنندگان کمک می کند تا خلوص طلا را بررسی کنند و کیفیت جواهرات را تشخیص دهند.