لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله قصد داریم شما را با تاریخچه ساعت اسکاگن SKAGEN آشنا کنیم:

معرفی برند و تاریخچه ساعت اسکاگن Skagen

یک زوج دانمارکی، هنریک و شارلوت جورست، بنیانگذاران این شرکت بودند اما کار آنها با روشی متفاوت از اکثر شرکت های ساعت سازی آغاز شد.
دلیل اینکه چرا آنها “دانمارک” را نام تجاری خود قرار دادند، این است که این بنیانگذاران هر دو دانمارکی هستند. سایر شرکت های ساعت سازی معمولاً با داشتن چشم انداز بهترین طراحان یا سازندگان شرکت ساعت سازی کار خود را شروع کردند. دیگران ممکن است کار خود را با شاخه ای متفاوت از یک شرکت غول پیکر دیگر آغاز کرده باشند.
اسکاگن اینگونه نبود، هنریک برای کارلسبرگ کار می کرد، که یک کارخانه آبجوسازی غول پیکر مستقر در دانمارک است.
در سال 1987، وی به مدیر فروش ایالات متحده ارتقا یافت و این بدان معنی بود که زن و شوهر مجبور بودند که به شغل خود به سرزمین اصلی ایالات متحده بروند. به همان اندازه که این پیشرفت بزرگ رو به جلو برای این زن و شوهر بود، از نظر مالی و اقتصادی، آنها هنوز آرزوهایی برای شروع و مدیریت تجارت شخصی خود داشتند.

تاریخچه ساعت اسکاگن SKAGEN

شروعی متفاوت در ادامه تاریخچه ساعت مچی اسکاگن SKAGEN

آنها با نمایندگی ساعت های Jacob Jensen در ایالات متحده در صنعت ساعت سازی کار خود را آغاز کردند. جیکوب جنسن یک مارک ساعت مچی است که در ایالات متحده آنقدرها شناخته شده نبودند اما این یک شروع جدید بود.
این زوج سپس توانستند با Comtech Watches قرارداد ببندند، زیرا آنها در آستانه شروع به طراحی و تولید نام تجاری خود بودند.
Comtech Watches یک شرکت بزرگ تولید کننده ساعت مچی است که دارای دفاتری در دانمارک و هنگ کنگ می باشد.
این امر به آنها امکان میداد طرح های بسیار ظریف و شیکی را تولید کنند که می تواند با ساعت های مد میان رده و بالا رقیب باشد اما با قیمت بسیار مناسب تر.
اساساً هنریک و شارلوت این برند را در سال 1991 در نمایشگاه هدایای شرکتی در نیویورک راه اندازی کردند. خرده فروشان را مورد توجه قرار داده و این زوج را تشویق کردند که نام تجاری خود را آغاز کنند و اینگونه اسکاگن دانمارک متولد شد.

"اسکاگن" شمالی ترین شهر دانمارک

"اسکاگن" شمالی ترین شهر دانمارک است. بندر اسکاگن اصلی ترین بندر ماهیگیری دانمارک است و یک جاذبه گردشگری است که سالانه نزدیک به 2 میلیون نفر به آنجا مسافرت می کنند.
شرکت اسکاگن دانمارک گفته است که آنها محصولات خود را با همان زیبایی ناب و بی نظیر شهر اسکاگن طراحی کرده اند.
حتی آرم این شرکت که نمادهای Kattegat و Skagerrak، دو تکه آب حاشیه شهر است، از این مکان کوچک و در عین حال بکر الهام گرفته شده است.
1992
در سال 1992، تنها یک سال پس از اولین نمایشگاه خود در نیویورک، هنریک و شارلوت فروش محصولات خود را با نام تجاری رسمی اسکاگن دانمارک آغاز کردند. می توان گفت این موفقیت چشمگیر بود. آنها ساعت مچی های خود را به مبلغ 800000 دلار فروختند. برای سال اول به عنوان یک شرکت نوپا مرتب بودند. Bloomingdale’s، یکی از بزرگترین فروشگاههای مد در نیویورک، تصویب کرد که Skagen در سال 1995 در فروشگاه های آنها برای یک زمان مشخص آزمایشی نمایش داده شود. این هرگز از Bloomingdale’s خارج نشده است، آنها هنوز هم محصولات Skagen را می فروشند.
1998
سپس سال 1998 موفقیت بزرگی بود زیرا اسکاگن توزیع محصولات خود را در اروپا رسما آغاز کرد و بعداً دفتر مرکزی را در دانمارک افتتاح کرد. اندکی پس از آن، بیش از 80 فروشگاه در دانمارک شروع به داشتن نام تجاری در فروشگاه های خود کردند. این کاتالیزوری بود که آنها را به سطح بعدی رساند. زمانی که حمله اروپا در حال انجام کامل بود فروش سالانه به 30 میلیون دلار رسید. سایر کشورها مانند آلمان، هلند و انگلستان، انقلاب اسکاگن را دنبال کردند. بدیهی است که آسیا بعد از آن بود و کمتر از یک دهه بعد در سال 2007، دفاتر خود را در هنگ کنگ تأسیس کردند و از آن زمان به بعد گسترش یافت.

ادامه روند موفقیت

Skagen وارد صنعت خرید آنلاین شد و در سال 2010، آنها فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کردند. وب سایت اصلی آنها در ابتدا به کسانی که در ایالات متحده و اروپا بودند خدمات ارائه می دادند اما در نهایت به هنگ کنگ و سنگاپور گسترش یافت و حتی به سرزمین استرالیا رسید. من شرظ می بندم که این باعث خوشحال شدن تمام هزاره ها شد.
برخی می گویند که رشد اشیاء خوب زمانشان روزی به پایان میرسد و از بین میروند، اما به نظر نمی رسد که رشد Skagen پایان یابد. در سال 2012، برند ساعت مچی اسکاگن دانمارک خریداری شد و اکنون یکی از پرچمداران آن است.

سادگی در تولید

همانند انواع محصولات، مخاطبان و مصرف کنندگان متفاوتی نیز وجود دارد. همیشه شناخته شده است که Skagen ساعت های بسیار ساده، و غیرقابل پیچیده تولید می کنند. حتی این شرکت آن را با عنوان "شفاف ، بدون سر و صدا و ساده" به بازار عرضه می کند. اسکاگن با انعکاس از سادگی دهکده ای که از آن نامگذاری شده است، ساعت هایی را ارائه می دهد که از نظر طراحی، ساده و در عین حال از نظر ظاهری زیبا هستند که می تواند برای موارد مختلف مفید باشد. بر خلاف برخی از ساعت هایی که به صورت ست می باشند، Skagen می تواند سازگار با این موارد ساعت مچی های اسکاگن باشد.

سازگاری در طراحی و استایل

بسیاری از بررسی های مشتریان نکات بسیار مثبتی در مورد ساعت مچی گفته اند. از جمله این که ساعت کاملاً با آناتومی مچ آنها متناسب است. یعنی کاربران 3s از Skagen را دوست داشتند: ساده، زیبا، باریک. اکنون باید انصاف داشته باشم، کاربران و مشتریان خاص ساعت مچی هستند که تقویم های دارای فناوری بیشتر یا ساعت دیجیتال با 50 ساعت مختلف دنیا را تشخیص می دهد. این کاربران مخاطبان اصلی Skagen نیستند. در دنیایی که همه دوست دارند همه چیز را مقایسه کنند، اسکاگن در کنار سایر مارک ها مانند MVMT (Movement) و DW (Daniel Wellington) توصیف شده است.

مقایسه با رقبا

این بدان دلیل است که DW و MVMT نیز دارای طراحی های ساده ای هستند که قابل مقایسه با اسکاگن می باشند. با این حال، هنگامی که بیشتر بررسی ها را می خوانید و همچنین مواد و کیفیت را بررسی می کنید، شرکت اسکاگن برجسته خواهد شد زیرا در واقع در یک زمین بازی بالاتر قرار دارند.
هر سه برند ذکر شده از استانداردهای موتورهای ژاپنی استفاده می کنند، اما این مارک همانطور که قبلاً گفته شد، تنوع بیشتری در طراحی و همچنین مواد سطح بالاتر ارائه می دهد. اگرچه آنها به عنوان ساعت مچی های فشن شناخته می شوند، اما نسل های فعلی به سادگی علاقه دارند و در واقع از این سبک استقبال می کنند.
افتخار به اصالت آنها نیز جذابیت بسیار خوبی برای مردم است. با توجه به این تفاسیر در صورتی که قصد خرید ساعت اسکاگن Skagen اصل را دارید می توانید ساعت مچی های این برند را با ضمانت از گالری جواهریان خریداری نمائید.

دوام بالای اسکاگن

ساعت مچی های اسکاگن در واقع هنگامی که صحبت از افرادی می شود که به دنبال مد می روند، این ساعت ها در عین ساده بودن، شیک، مدرن و مقرون به صرفه می باشد. با این حال، مانند اکثر چیزهایی که خریداری می کنید، هرچه قیمت بالاتر باشد، کیفیت نیز بالاتر می باشد. انتظار نداشته باشید Skagen تا زمان تولد نوه هایتان دوام بیاورد. ساعت های سلطنتی گران قیمت با گذشت زمان ارزش خود را می یابند. مصرف کنندگان ساعت هاردکور (Hardcore) واقعاً به خرید یک ساعت در سطح قیمت Skagen فکر نمی کنند، اما اگر به دنبال یک ساعت مچی شیک و در عین حال مقرون به صرفه هستید، Skagen مناسب شماست.

ایجاد لاین سوئییسی اسکاگن

بر هیچ کس پوشیده نیست که ساعت هایی که دارای موتور سوئیسی هستند در تنظیم وقت کاملا دقیق هستند. ساعت های سوئیسی بهترین رتبه را در جهان دارند. ساعت های Denmark Skagen بیشتر با موتور ژاپنی همراه هستند، با این وجود خط تولیدی نیز وجود دارد که موتور سوئیس را ارائه می دهد. این موارد برای ساعت های زنانه و ساعت های مردانه در دسترس می باشد. به خاطر داشته باشید که موتور های سوئیسی هزینه بیشتری خواهند داشت. اما حتی اگر ساعت های سوئیسی گران قیمت هم باشند Skagen آن را برای همه نسبتاً مقرون به صرفه نگه می دارد. گروه فسیل (که اسکاگن دانمارک بخشی از آن است) در حال بهبود و ارتقا ساعت های موتور سوئیسی است. در زمینه موتورهای ساعت Skagen Swiss شاهد رشد و طراحی بیشتری خواهید بود.

کسب جایزه RED DOT

بسیاری از برندهای ساعت مچی ادعا می کنند که بهترین سبک یا جالبترین طراحی یا شیک بودن، را دارند. البته تمامی آنها بخشی از استراتژی بازاریابی هستند. با این حال، اسکاگن جوایز اثبات این موضوع را دارد. در طی "جایزه نقطه قرمز: طراحی تولید 2010"، اسکاگن برای دو ساعت که برای یک رویداد ویژه تولید کرده اند، جایزه " red dot" را دریافت کرد. این ساعت ها ساخت موتور سوئیس سری 585 بودند. این یکی از بالاترین تقدیرهایی است که می توانید به عنوان یک شرکت ساعت مچی که توسط کارشناسان تحسین شده ساعت قضاوت و انتخاب شده است، دریافت کنید. سال بعد، در سال 2011، ساعت مچی چند منظوره ورزشی مردانه Skagen Denmark سری 809 "نقطه قرمز" (Red Dot) دیگری دریافت کرد. و گویا این کافی نبود، سری 234 Skagen در سال 2012 "نقطه قرمز" دیگری را دریافت کرد.
اگر به دنبال ساعت مچی "خاص" هستید، Skagen مناسب شما نیست. این ساعت مچی ها مخصوص افرادی است که به دنبال یک نوع پوشیدنی بسیار ساده و در عین حال شیک هستند. محدوده قیمت ساعت مچی اسکاگن کیف پول شما را خالی نمی کند اما قطعا احساس ثروتمند بودن به شما می دهد. خرید ساعت Skagen دانمارک باید حداقل یک بار در زندگی در لیست ساعت های مورد علاقه شما قرار بگیرد. شما حتما حس خوبی از خرید این ساعت خواهید داشت.