لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

History of FILA Watch

تاریخچه ساعت مچی برند فیلا

همه چیز در مورد تاریخچه فیلا

تاریخچه فیلا

در یک چشم به هم زدن کمپانی فیلا FILA با تولید انواع پوشاک در سال 2015 وارد بازار می شود و ظاهر لباس ها و همچنین ساعت های مچی کاملاً بهتر از گذشته میگردد. این به ویژه برای Fila خوب است ، نامی که با صحنه هیپ هاپ دهه 90 و اوایل 2000 ارتباط دارد.

در واقع، تاریخچه فیلا Fila با گذشت زمان، شهرت این کمپانی را افزایش میدهد. پیشرفت فیلا مدیون این بود که این برند تجاری به حمایت از گرانت هیل که اوایل کار خود را بیشتر صرف مقایسه با مایکل جردن می کرد، به دست آورد. مدل های تولید شده قبلی برند فیلا، دارای ویژگی های پوشیدنی و سبک مشابه Nike’s Air Force 1، فقط این اثر را تقویت می کنند. خرید ساعت اصل از گالری جواهریان را می توانید با ضمانت انجام دهید.

پیشینه برند فیلا در بیلا

پیشینه برند فیلا ما را به کوه های آلپ در شمال ایتالیا می برد. در آنجا، در یک شهر کوچک به نام بیلا بود که دو برادر کار خود را با نام فیلا شروع می کنند.

برادران فیلا، همانطور که در افسانه ها نام شان باقی مانده است، شروع فعالیت این برند یا مارک را به عنوان تولید کننده لباس زیر و لباس بافتنی با کیفیت آغاز می کنند.

ریشه کلمه برند فیلا

ریشه کلمه فیلا به سال 1911 برمی گردد که برادران فیلا از این کلمه برای تهیه لباس ها و ساعت مچی با کیفیت الهام می گیرند. آنها این نام سازگار را به عنوان ابزاری برای بیان زیبایی شناسی ایتالیایی انتخاب کردند. این نام از هر تکه از تپه های شیب دار اطراف آنها و خطوط ساحلی مدیترانه الهام می گیرد.

تأسیس فیلا

با تـأسیس کمپانی فیلا به عنوان تولید کننده پوشاک و ساعت مچی با کیفیت بالا، تصمیم گرفته شد تا کارهای بزرگتری انجام شود. به دلیل توسعه برند، فیلا در سال 1923 با مگلیفیسیو بیلز مشارکت می کند تا مارک یا برند فیلا شهرتی جهانی بگیرد. این مشارکت باعث می شود که فیلا واقعاً به دنبال بازار بزرگتر مد در ایتالیا باشد.

سالهای بعدتر کارهای بیشتری در جهت حفظ اعتبار برند فیلا برای کالاهای برتر و سودمند انجام می شود. این اقدام توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب می کند و اکثرا به دنبال پیوستن به موفقیت عالی برند فیلا در شهر خود بودند. از این رو ساعت فیلا نیز توانست پس از عرضه جهانی فروش خوبی نیز داشته باشد.

از آنجایی که میزان فروش برند فیلا این شرکت خانوادگی را از مرزهای شهر خود فراتر می برد، یک نیاز فوری در بازار را نیز به وجود آورد. ایتالیا از همان ابتدا با مد و فشن دارای ارتباطی خاص بود. اما، یک شکاف قابل توجهی در بازار لباس و ساعت مچی ورزشی وجود داشت، آن هم این بود که دارای گزینه های نسبتا کمی برای مصرف کنندگان در دهه 1940 بود که در یک حرکت جنجالی در سال 1942، این برند تجاری با ادغام با Fratelli Fila به آن پاسخ می دهد. شرکت Fratelli Fila که اکنون کمپانی بزرگی است، در این مرحله به دنبال راه هایی برای گسترش و حضور بیشتر در بازار لباس و ساعت مچی ورزشی است. این ادغام دو نام را با هم ترکیب می کند و کمک می کند توسعه گسترده ای به این بخش از صنعت انجام شود. پس از دهه ها فروش گسترده، تعداد کارکنان بیش از 250 نفر گردید. از همه مهمتر، فیلا تقریباً معادل یک میلیارد یورو، درآمد خود را افزایش داد.

پیشرفت فیلا

ظهور مد و فشن در ایتالیا

استانداردسازی فیلا

FILA ORIGINALE

اصل بخرید

قبل از خرید از اورجینال بودن ساعت مچی خود مطمئن شوید و سپس خرید خود را تکمیل کنید…

از هر جایی خرید نکنید. گالری جواهریان نمایندگی رسمی ساعت فیلا می باشد که با ضمانت محصولات را به فروش می رساند.

خرید آنلاین فیلا

از هم اکنون ساعت اورجینال مورد دلخواه خود را از فروشگاه گالری جواهریان به صورت آنلاین مشاهده و خریداری نمایید.

انواع برندهای ساعت مچی