به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

history

تاریخچه ساعت مچی برند منیجر

منیجر در قلب مهد ساعت سازی

برند تجاری ساعت مچی منیجر MANAGER در موتیه (Moutier) ، قلب مهد ساعت سازی کشور سوئیس میباشد.
جامعه BF Time SA ، صاحب نام تجاری منیجر MANAGER میباشد که یک تجارت خانوادگی است و دارای 9 مجموعه در بیش از 150 مرجع میباشد.

سخن مدیرعامل منیجر

François Boegli
من از کودکی در صنعت ساعت سازی مشغول به فعالیت بودم. در اوایل سال 1904 ، پدربزرگم لوئیس شواب کارخانه ساعت سازی در موتیه سوئیس را ایجاد نمود. او توانست این اشتیاق را به نسل های بعدی منتقل کند.
تخصص
3.5/5
تاریخچه ساعت مچی برند منیجر manager

راه اندازی منیجر

تاریخچه ساعت مچی برند منیجر manager

وقتی برند منیجر MANAGER را راه اندازی کردم ، از همان ابتدا قصد داشتم تا ساعت های مچی برای شخصیت های مختلف و با طراحی های خاص و پیچیده را تولید نمایم. برای من ، کلیه جزئیات ساعت مچی مهم بوده و میباشد.

تیم ساعت سازی

سخنی از مدیرعامل
سخنی از مدیرعاملساعت سازی منیجر
Read More
تیم ما متشکل از ساعت سازان و طراحان پرشور و فعال است. من در تلاش هستم تا محصولی را به مشتریان خود ارائه دهم که ارزش ها و اشتیاق من را به آنها انتقال دهد.
کودتا
coup de coeur

هر ساعت مچی منیجر MANAGER به عنوان یک “کودتا” طراحی شده است و آرزوی قلبی من این است که کسانی که به من اعتماد کرده اند و ساعت مچی منیجر را خریداری کرده اند، هنگام پوشیدن آن، این کودتا را حس کنند.

تاریخچه ساعت مچی برند منیجر manager
تاریخچه ساعت مچی برند منیجر manager

ساعت مچی مدیران صاحب نظر

برند تجاری منیجر MANAGER بیانگر تمایل من برای تولید ساعت مچی برای مدیران و صاحب نظران یا افرادی است که خارج از چارچوب و فراتر از دیگران فکر میکنند.

هرکدام از ما می توانیم یک مدیر باشیم. مدیر بودن بیش از هر چیز یک حالت روحی با تمایل به انتقال احساسات و دانش، به دیگران است. تیم ما نیز با تولید و  توسعه ساعتهای منیجر، هدفش انتقال احساسات به شما عزیزان است.

 

ترکیبی از ظرافت، سبک و کیفیت

برند منیجر با ترکیب ظرافت، سبک و کیفیت منحصربفرد، قصد دارد نیاز افرادی را که میخواهند یک تیم را مدیریت کنند و یا فکرهای بزرگ را اجرایی کنند، برآورده کند.

ساعت سوئیسی منیجر، علاوه بر زیبایی، مقرون به صرفه بودن و کیفیت بی عیب و نقص، قصد دارد یک نام تجاری برای کسانی باشد که باپوشیدن ساعت مدرن منیجر به شخصیت خود افتخار نمایند.

تولید و توسعه ساعت مچی

تمامی ساعت های برند منیجر MANAGER در کارخانه ما توسط تکنسین ها و ساعت سازان حرفه ای تولید و توسعه می یابد. از ابتدایی ترین طرح ها تا نهایی شدن ساعت مچی، ما برتمامی مراحل ساخت احاطه داریم.

مشاوره قبل از خرید