به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

تاریخچه ساعت مچی مدیسون

درباره کمپانی مدیسون

در سال 1943، سه گردآورنده ساعت یک باشگاه به نام The Watch Collectors Club برای علاقه مندان به هواشناسی تشکیل دادند. وقتی باشگاه کلکسیونرهای ساعت را تشکیل دادند، نام آنها را به انجمن ملی گردآورندگان ساعت مچی و ساعت تغییر دادند. امروزه NAWCC تقریباً 10 هزار عضو در سراسر جهان دارد. این انجمن متعهد است که مدیر جهانی، مربی، و مدافع هر شخصی باشد که به ساعت و هنر و علم هورولوژی و نگهدارنده زمان علاقه مند است.

madison-javaherian (6)
هورولوژی چیست؟

هورولوژی

هورولوژی، مطالعه علم زمان سنجی (نگهدارنده زمان) و ساخت ساعت است. هزاران سال مسیریابی طلوع و غروب خورشید و همچنین حرکت ماه و ستارگان مورد تحقیق قرار گرفته است. توانایی ردیابی گردش فصلی، مانند طغیان منظم رود نیل، که مستقیماً بر بقا تأثیر می گذارد. با گذشت سالها، سنجش زمان تکامل یافته است و شامل مراحل کوچکتر و با دقت فراتر از نانو ثانیه است.

پیشرفت در زمان سنجی تغییرات جهانی را در جامعه به وجود آورد. نگه دارندگان زمان شروع به نگه داشتن زمان تمام برنامه ها از کشاورزان گرفته تا داروسازان و از کشتی های بادبانی گرفته تا شاتل های فضایی کردند. امروزه تقریباً هیچ چیز بدون استفاده از ساعت نمی تواند هماهنگ شود. هورولوژی، ثبت چشمگیری از نبوغ مهندسی را ارائه می دهد. یکی از بهترین راه ها برای یادگیری بیشتر و کشف زیبایی و نبوغ نگه دارندگان زمان، بازدید از موزه ملی ساعت و پیوستن به NAWCC است.