لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

تاریخچه ساعت مچی گوچی

The History of GUCCI Watches

بررسی گذشته برند گوچی

سال 1906

داستان گوچی در سال 1906 در فلورانس ایتالیا آغاز شد. هنگامی که گوچیو گوچی موسس این برند، کمپانی گوچی را افتتاح کرد به طور فوق العاده ای آغاز به تولید محصولات چرمی کرد.

توسعه کسب و کار

سال 1938

در سال 1938 کار خود را در رم گسترش داد و پس از مرگ وی، پسرش آلدو شرکت گوچی را توسعه داد.

تولید محصول

سال 1947 تا 1950

در سال 1947 یک محصول شاخص، به نام کیف دستی بامبو به بازار عرضه کردند و طی سال 1950، با نام تجاری پارچه سبز قرمز سبز مشـهور شـد که برگرفته از داستان دنیای اسب به وجود آمد.

درگذشت گوچیو

سال 1953

همچنین این مورد متناسب با زمانی بود که اسب به عنصر طراحی شناخته شده بود. گوچیو دقیقا زمـان افتتاح فروشگاه جهانی منهتن در سال 1953 درگذشت.

طراحی ساعت مچی

سال 1970

این کمپانی از اوایل دهه 1970 آغاز بـه طـراحـی سـاعـت مـچی کـرد و بسیار سـریـع بـه یـکی از پیشگامان در زمینه توزیع، تولید و فروش ساعت مچی در دنیا مبدل شد.

گوچی ترکیبی از سبک ایتالیایی

سال 1996

طراحی ساعت مچی های برند گوچی ترکیبی از سبک ایتالیایی مطابق با اصالت برند با کیفیت بالا و ساخت دقیق سوئیسی است. ستارگان مشهوری مانند آدری هپبورن، پیتر سلرز و گریس کلی باعث معروف شدن این برند در هالیوود شدند. در سال 1966 گوچی روسری ابریـشـمی نمـادین Flora را مخصوص گریس کلی، طراحی و کیف دوشی جکی کندی اکنون با نام Jackie “O” شناخته می شود.در اواخر دهه 1960 ایـن شـرکـت لوگـوی مـعـروف GG را انتخاب کرد. امروزه ساعت مچی های گوچی به دلیل  پیشرو بودن در مد و فشن برای مردان و زنان شناخته شده است.