لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

هر چه درباره تاریخچه ساعت کنتینانتال باید بدانید:

تاریخچه برند ساعت کنتینانتال

تکامل صنعت ساعت سازی سوئیس و شروع تاریخچه ساعت کنتینانتال

تاریخچه ساعت کنتینانتال

ساعت مچی ها از ساعت های قابل حمل فنری که اولین بار در قرن پانزدهم در اروپا ظاهر شد، تکامل یافتند. ساعت مچی های سوئیسی و صنعت ساعت این کشور در قرن شانزدهم در ژنو ظاهر شد و ژان کالوین اقدام به اجرای اصلاحاتی شامل ممنوعیت استفاده از جواهرات و نمایش ثروت عمومی در این وقت کرد.

این ممنوعیت، سازندگان طلا و جواهر را مجبور به ابتکار و توسعه ساعت های جیبی با کیف های ساخته شده از طلای جامد با طرح های پیچیده کرد. این ساعت ها نشانگر زمان نبودند. با معرفی فنر تعادل در اواسط قرن هفدهم دقت آن بالا رفت و خطاهای روز شمار (طی 24 ساعت) کاهش یافت. این امر باعث ابداع عقربه دقیقه شمار در اواخر قرن هفدهم شد.

ساعت مچی و ساعت های سوئیسی از آن زمان با کیفیت و عالی بوده است. ساعت مچی مردانه ارتش، اولین بار در طول جنگ جهانی اول  1918 – 1914 ساخته شد. بیشتر از هر زمانی نیاز به داشتن ساعت و دانستن زمان بین توپخانه و پیاده نظام حس شد.

کاربرد ساعت های مچی در طول جنگ بزرگ جهانی امکان بازار گسترده را فراهم کرد و بسیار محبوب شدند. کشورهای جدید پس از جنگ جهانی دوم وارد تولیدات مکانیکی غیر نگین دار کم هزینه در دهه پنجاه و شصت و به دنبال آن تولید کوارتز دیجیتال و آنالوگ شدند.

ساخت ساعت های سوئیسی به دلیل تولید کوارتز (باطری)، زمان زیادی تلاش می کردند که نتیجه آن مشارکت و ادغام آنها با یکدیگر شد.

در دهه 1980 بانک ها و موسسات مالی و تعداد انگشت شماری از کارآفرینان برجسته، به کمک دولت سوئیس، سهم بسزایی در پیشبرد صنعت ساعت سازی سوئیس در جهت بهینه سازی و قرار گرفتن در جایگاه مناسب داشتند، که در نهایت منجر به بازگشت صنعت به موقعیت اصلی خود، و به عنوان مطرح ترین کانون ساعت سازی دنیا قرار گرفت. امروزه تولید محصول ساعت در سوئیس یکی از ارکان اصلی اقتصاد این کشور است. در صورتی که شما هم به دنبال خرید ساعت اصل همراه با ضمانت هستید، فروشگاه اینترنتی گالری جواهریان اینجاست تا قدم به قدم در انتخاب بهترین ساعت شما را یاری نماید.

تاسیس برند کنتینانتال (CONTINENTAL)

ثبت کامل نام تجاری کنتیننتال در تاریخ 13 سپتامبر 1924 توسط شرکت Schild et Cie ،Manufacture des Montres Octava ، Hebdomas et Orator ، La Chaux-de-Fonds آغاز شد. INFOSUISSE سوابق مربوط به تاریخ این برند را بسیار زودتر از سال 1924 با اولین ثبت در سال 1881 به نام جولین گالت، صاحب اولین Chaux-deFonds شناخته شد. در این دوره، شرکت کنتینانتال با عنوان Continental Time Keeper / Continental Watch Co معروف شد. پیشنهاد می کنیم ساعت ست (گالری جواهریان) را مشاهده کنید و انواع کالکشن ها را با بهترین قیمت خریداری نمائید.

شیلد و سای با صادر کردن محصولات به ایالات متحده آمریکا به یکی از تولید کنندگان مشهور ساعت های جیبی کنتیننتال تبدیل شد. کمپانی کنتیننتال شروع به فروش با نام های مختلف شرکت مانند Continental Uhren AG وMontres Continental S.A ;کرد. در سال 1971، هلدینگ اقتصادی سوئیس تایم (Swiss Time) توسط SSIH خریداری شد و با دیگر شرکت ها ادغام شد.

مارک های مستقلی مانند Agon Buler & Ferex.
با این وجود با ظهور ساعت های کوارتز، درآمد گروه ساعت های مکانیکی SSIH همراه با صنعت ساعت سوئیس کاهش چشمگیری پیدا کرد. پیرو آن شرکت اقتصادی Swiss Time به EVACO SA تغییر نام یافت و تا اکنون نیز به همین نام باقی مانده است.
در سال 1967، این شرکت به هولدینگ اقتصادی سوئیس تایم (ESTH / Economy Swiss Time Manufacturing) تغییر نام یافت و صادرات آن به بازارهای جهانی آغاز شد. محدوده ساعت های این برند در حالی که 9 دهه، ساخت اصالت و شجره ساعت سوئیسی را حفظ کرده است، هماهنگی عالی با روندهای معاصر دارد. اصول اصلی برندها کل روند طراحی و تولید را همزمان با پیشرفت های صنعت هدایت می کند.
این ساعت مچی ها از مواد درجه یک، صفحه عقربه دار و موتورهای سوئیسی Ronda & ETA ساخته شده اند. تمامی ساعت ها دارای دو سال گارانتی استاندارد بین الملل می باشند.