لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

تاریخچه ساعت مچی برند کاور

Cover history
تأسیس ساعت سازی

در سال 1981، تئو اینگولد شرکت مستقل ساعت سازی سوئیسی Chrono AG را در سولوتورن تأسیس کرد.

در سال 1999، نام تجاری ساعت COVER متعلق به شرکت راه اندازی شد.

Cover COMPANY

فعالیت برند کاور با طراحی ساعت های خاص

نام برند کاور COVER نمادی از طراحی ساعتهای نوآورانه و هماهنگ با نبض زمان است.
طراحی نوآورانه
هماهنگ با نبض زمان
برند تجاری ساعت مچی کاور ، با هدف تولید و عرضه ساعت های پیچیده ، شیک و کیفیت بالای سوئیسی با قیمتی فوق العاده شروع به فعالیت نمود.
هدف از تولید
شیک و با کیفیت بالا
تیمی با تجربه ، تخصص خود را وقف تولید ساعت مچی های منحصر به فرد می کند که ترکیبی موفق از سنت و عصر مدرن را به نمایش می گذارد.
ترکیبی سنتی و مدرن
تولید ساعت های منحصر بفرد

کاور برندی جهانی

امروزه ، برند ساعت مچی کاور COVER در بیش از 50 کشور در سراسر جهان حضور دارد ، که آن را به یک برند بین المللی واقعاً درجه یک و متقاعد کننده تبدیل کرده است.

تولید منحصر بفرد

ساعت مچی چه سنتی باشد و چه مدرن، برند کاور مجموعه ای از ساعت هایی را که از اجزاء و مواد درجه یک باشد را تشکیل میدهد. متخصصین طراحی داخلی شرکت کاور، اهمیت بسیار زیادی به تولید ساعت های منحصر بفرد میدهند تا نظر مشتریان را بیشتر از گذشته به خود جلب نمایند.

تنوع ساعت مچی برند کاور

هیجان انگیز و پرشور

COVER TREND

چشمگیر و گرانبها

COVER SPORT

کلاسیک و زیبا

COVER CLASSIC
سالانه ، برند COVER مدل هایی از ساعت را در Baselword ارایه میدهد. امسال ، مدیریت کمپانی COVER مفتخر است که هشت مدل جدید و هیجان انگیز را ارائه می دهد.

سنت به عنوان قدرت

شرکت مستقل خانواده اینگولد با بیش از 34 سال تجربه در تجارت ساعت سازی با کمپانی COVER همکاری میکند تا از پایه ای مستحکم برای ساعت مچی استفاده کند.

تیم سازی کاور

در Chrono AG ، تیمی متشکل از 50 کارمند در زمینه طراحی ، ساعت سازی و بازاریابی دست به دست هم می دهند تا مجموعه های COVER مدرن را ایجاد کنند.

همه کارکنان COVER برای نتایج عالی و مشتریان راضی اطمینان می دهند. این همان چیزی است که Swiss Made در سراسر جهان از آن استقبال می کند.

انواع برندهای ساعت مچی