به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

آشنایی کامل با تاریخچه ساعت بالمن و شروع کار برند

تاریخچه برند ساعت بالمن

18/05/1914

پیر بالمین در سنت ژان دو مورین فرانسه متولد شد.

15/03/1994

یک مدل پیشرفته جدید با یک قاب فوق العاده تخت از جنس فولاد ضدزنگ

و طلای 18 عیار ساخته شد.

05/12/1995

Swatch Group LTD  تمامی محصولات ساعت مچی برند Pierre Balmain 

را در سرتاسر دنیا خریداری کرد.

20/03/1998

برای نخستین بار در جهان، بالمن در راه اندازی کوچکترین کورنوگراف دنیا برای بانوان پیشگام شد. سری: “Chronolady” EL یا CL است. در واقع ساعت بالمن جزو اولین ها در این زمینه بود.

تاریخچه ساعت بالمن

23/03/2000

“Mirror Madrigal” از جمله بهترین ساعت زنانه می باشد که به راحتی می توانند در نقش یک آینه حقیقی باشند.

23/03/2001

مجموعه Excessive: کلکسیونی فشن از طرح های مد روز خارق العاده خلق کرد که این عمل باعث کاهش استفاده از امکان کورنوگراف در ساعت مچی های زنانه بالمن شد.

01/03/2005

آغاز مشارکت با سازمان میس سوئیس. Lauriane Gilliéron به عنوان بانوی برتر سوئیس انتخاب شد و مدل Arcade Chronolady به این منظور به عنوان اولین نسخه ساعت مچی زنانه طراحی و ساخته شد.

01/02/2006

کریستا ریگوزی به عنوان بانوی سوئیس انتخاب شد. به این دلیل نیز Balmainia Chrono lady راه اندازی شد.

درباره تاریخچه ساعت مچی بالمن

از سال 1987 تا 1995، ساعت های Balmain زیر نظر مجوز انحصاری گروه Swatch تولید شدند، که تخصص و فن آوری پیشرفته ساعت سازی این مارک را و نیز خانه مد پاریس در سال 1945 توسط طراح مد پیر بالمین به عنوان یکی از چهره های برجسته مدل هایوت پاریس تاسیس شد. در دسامبر 1995، گروه Swatch دارای حق انحصاری تولید، بازاریابی و توزیع ساعت مچی های این برند در سراسر جهان است.

محل استقرار مونترس پیر بالمین در Saint-Imier، در Bernese Jura، سوئیس، دقیقا در قلب “Watch Valley” است، منطقه ای که مردم برای نسل ها در آن ساعت سازی داشته اند. یکی از ویژگی های بارز برند Balmain، صفحه عقربه دار معروف «arabesque» است که طراحی خیره کننده آن از گلدوزی های مجللی که در تزئین لباس های کوتاه مد است، الهام گرفته شده است.

دنیای مد از تعداد بی شماری از منابع الهام می گیرد و هر یک از ساعت Balmain دارای تاریخچه و اهمیت خاص خود است. تمام مدل های بالمن از استانداردهای کیفیت بالا برخوردار بوده و دارای طراحی دقیق با جزئیات می باشند. این ساعت ها با ظرافت هستند و از نظر کیفیت و معیارهای زیبایی که زنان و مردان به طور یکسان خواسته اند، مطابقت دارند. امروزه برند ساعت سوئیسی در مچ دست افرادی که ظرافت و مدرن بودن را به راحتی تشخیص می دهند قابل مشاهده می باشد. سنت بالمین در برگرداندن سر و جلب قلب ادامه می یابد و آرزوهای وقت سفارشی را برآورده می کند. برند بالمن به رسم همیشگی تمامی مدیران و کارمندان ماهر را برای ادامه کار بازگرداند تا آرزوهای وقت در مورد سفارشات ساعت مچی ها در سرتاسر جهان را برآورده کند.

تاریخچه برندهای سواچ گروپ (Swatch Group) که ممکن است برای شما جذاب باشد.