لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

معرفی برند و تاریخچه ساعت گس

همه ما می دانیم که Guess برندی است که نوع نگاه جهان به شلوار جین را تغییر داده است. هنگامی که برادران مارسیانو مدل شلوار جین آبی خود را تولید کردند، شلوار جین فقط برای طبقه کارگر نبود، بلکه ستارگان مشهور و طبقه بالای جامعه آن را می پوشیدند و همه می خواستند روند دهه 1970 را ادامه دهند.

تاریخچه ساعت گس

شلوار جین همیشه لباس راحتی محسوب می شد تا زمانی که شلوار جین Guess به فروشگاه ها راه پیدا کرد. سپس این برند شروع به تولید ساعت مچی کرد و بسیار سریع مشهور شد. مطمئناً، وقتی شرکت Guess شروع به تولید ساعت مچی کرد، بسیاری از مردم مثل زمانی که اولین شلوارهای جین از رده خارج شدند، نگران بودند تا این سبک از مدل های ساعت نیز دچار همین رخداد شوند. امروزه محصولات Guess برترین مدل ها را در نظر گرفته است که بار دیگر توسط افراد مشهور و همچنین مردان، زنان، نوجوانان و کودکان در سراسر جهان استفاده می شود.

تاریخچه ساعت گس

بسیاری از طرح های مختلف برای محصولات Guess در ساعت ها وجود دارد و همه آنها سبک منحصر به فرد خود را دارند. می توانید ساعت های Guess را با بندهای چرمی، لاستیکی، نقره ای یا استیل خریداری کنید. رنگ های منحصر به فرد صفحه ساعت مانند سیاه، آبی، برنز، قهوه ای، طلایی، نقره ای و سفید در سبک های مختلف موجود است. در کنار آن، می توانید رنگ بندها را متناسب با هر لباسی و همچنین مواردی که شیشه روی صفحه طراحی شده است را ارائه می دهند.

متفاوت بودن ساعت زنانه گس

ساعت مچی های زنانه گس معمولی نیستند و سبکی ویژه دارند زیرا در میان جمعیت می توانید خودنمایی کنید. شما تنوع زیادی از ساعت های Guess را پیدا خواهید کرد که ظاهر شما را بهتر می کنند. برترین ساعت های Guess برای زنان امروز شامل Guess Prism ، Guess G Savvy ، Guess Muse ، Guess GG ، Guess Muse Python. متریال سنگین متال، Candy Pop G و City Lights هستند. برای این بزرگترین ساعتهای Guess شامل Guess Overdrive ، Power Broker ، Newport ، Rush ، Tailored ، Duce

برای این بزرگترین ساعتهای Guess شامل Guess Overdrive ، Power Broker ، Newport ، Rush ، Tailored ، Duce ، Structure ، Sprint و Guess Top Notch هستند. قیمت ساعت های Guess را باور نمی کنید. قیمت ساعت مچی های Guess که می توانید به صورت آنلاین پیدا كنید فقط حدود 100 پوند است. امروزه، هر کس می تواند ساعت مچی های مردانه و زنانه Guess را با قیمت های مقرون به صرفه بخرد.