لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله قصد داریم درباره تاریخچه ساعت تکس TACS بحث کنیم:

تاریخچه ساعت تکس TACS

TACS برندی است که به یک فلسفه بسیار مهم پایبند است: طراحی باید ساده ، به سبک مینیمال و کمیاب باشد. این رویکرد سنتی در ساخت ساعت از ایده های کمال گرایانه بنیانگذار TACS، موتگی سان می باشد. چشم انداز او ساخت ساعت هایی بود که ماهیت ایده های منحصر به فرد را به تصویر بکشد و آنها را به یک طرح قابل تأملی تبدیل کند که در عین کاربردی بودن جذاب و خیره کننده به نظر برسد. در صورتی که به دنبال خرید ساعت اورجینال و با کیفیت هستید، ساعت تکس را با ضمانت خریداری کنید.

تاریخچه ساعت تکس TACS

چگونگی الهام طراحی در تاریخچه ساعتمچی تکس TACS

ساعت های TACS برای کسانی است که می توانند زیبایی هنری را در سادگی طراحی ما درک کنند و پشت هر طرح داستان عمیقی وجود دارد که شما را برای فهمیدن آن به چالش می کشد. ما معتقدیم که طراحی مینیمال و ساده کسل کننده نیست، بلکه نادر ترین شکل طراحی می باشد. ما سر و صدا و شلوغی کارهای سخت روزمره را از بین می بریم و ساعتهایی را تولید می کنیم که روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز می کنند. با در دست گرفتن عناصری از سبک زندگی در اطراف خود، آنها را به شکلی خلاصه بیان می کنیم که فقط کسانی که ظرافت و زیبایی را در مینیمالیسم می بینند واقعاً از آن استقبال خواهند کرد.

Design-Inspriation-TOCS

مجموعه جدید تکس

Tacs به تازگی مجموعه جدید از سری ساعت های خود را با نام Nato-lenz عرضه کرد. سری لنز با الهام از لنزهای دوربین، زیبایی و پیچیدگی را با هم ترکیب می کند. این ساعت ها در دو سبک منحصر به فرد (جین و چرم) موجود است که برای طرفداران عکاسی و ساعت جذاب است.