به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با برند و تاریخچه ساعت سی کی ( کلوین کلاین ) آشنا کنیم.

تاریخچه ساعت سی کی ( کالوین کلاین )

معرفی و تاریخچه ساعت سی کی ( کلوین کلاین )

آشنایی با برند ساعت سی کی ( Calvin Klein )

در سال 1997 طراح آمـریـکایـی شـرکـت کلـویـن کلاین و گـروه سـواچ استـعداد خیـره کـنـنـده خـود را بـرای ایـجاد ساعت cK، یک مارک ساعت با خطوط گرافیکی قابل توجه ایجاد کردند. نوع جدید و تکرار نشدنی ساعت های فشن متولد شد. این برند اکنون بیش از 200 مدل مختلف را در بیش از 60 کشور جهان ارائه می دهد که همگی از کیفیت ساخت ساعت مچی سوئیسی برخوردار هستند و برای جلب نظر هر نوع سلیقه طراحی شده اند. خلاقـیـت هـای هـنـدسـی سـال 1997 جـای خـود را به خـطـوطـی داده انـد کـه سیال تر، ارگـانیـک، مینیمالیستی و بی انتها هستند و بازتابی از روند فعلی است. سـفـیـر نـادر صـنـعـت سـاعـت سـازی سـوئـیـس در بـخـش مـد، CALVIN KLEIN رهـبـر بـیـن الـمللی آن است، بخشی از آن به دلیل رویکرد استراتژیک قـیـمت گـذاری اسـت که توسط گروه Swatch امکان پذیر شده است. در سال 2004 مجموعه جواهرات این برند راه انـدازی شـد. جـواهـرات Calvin Klein، بـا زیبایی که دارد باعث ایجاد احساسات خاصی می شود. امروز،این برند دوباره خود را در اختراعات به روز کرده و ریشه های آمریکایی خود را از طریق ارزش های جوانی، حس و جسارت و نقش خود به عـنـوان یـک فرهنگ تـشـدیـد کرده است. سـاعـت مچی و قطعات جواهرات CALVIN KLEIN بـیـانـگر جـنبـه هـای مـخـتـلـف این برند و دیدگاه متمایز و مـنحـصر به فرد آن در زمینه زیبایی شناسی آمریـکا است.

این سبک، میراث کالوین کلین را با حساسیت های فرهنگ جوانان امروز ترکیب می کند. مدرن، ظریف و دقیق بودن از خصوصیات ساعت کلوین کلاین میـباشد. کلکسیون جواهرات و ساعت های این شرکت بیانگر هر جنبه از ساعت مچی کـالـویـن کـلـیـن اسـت.

کلوین کلاین

ساعت های Calvin Klein توسط گروه سواچ تولید می شوند، بدین معنی که هر ساعت CK دارای genuine    high quality swiss movement  با کیفیت بالا است و غالباً با افتخار از نشان “Swiss Made” استفاده می کند. این ساعت ها با مجوز گروه swatch تولید می شوند. مجموعه ساعت های سوئیسی کالوین کلین یکی از برندهای برتر در بازار ساعت های مچی است. از آنجا که ساعت های مچی این برند شیک و به روز هستند، این ساعت ها نسبتاً ساده هستند و حرکات کوارتز با هزینه کمتری دارند. از این رو ، آنها به عنوان لوازم جانبی ظریف و نه به عنوان قطعات اصلی ساعت خدمت می کنند. لازم به ذکر است که تلفط صحیح برند های ساعت را در مقاله مرتبط توضیح داده ایم، این برند هم مانند سایر برند ها به اشتباه تلفظ می شود.

با اضافه کردن ساعت مچی Calvin Klein به کمد لباستان می توانید بیشتر از یک سبک متفاوت را کشف کنید. این یک دستاورد از برند کالوین کلین، یکی از معتبرترین و لوکس ترین مارک ها در مجموعه ساعت های مچی مردانه، که زیبایی و ظرافت را همراه با مدرن بودن به مشتری ارائه می دهد.
کلوین کلین اگرچه مجموعه ساعت مچی های مردانه و زنانه را ارائه می دهد اما ساعت هایش از نظر ظاهری کاملاً یکنواخت هستند. طراحی های جذاب و خاص با نام تجاری این ساعت، محبوبیت فراوانی را بین مردم به دست آورده است.

راهنمای خرید ساعت کلوین کلاین - سی کی ( Calvin Klein - Ck )

تاریخچه برندهای سواچ گروپ (Swatch Group) که ممکن است برای شما جذاب باشد.