به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله به معرفی برند و تاریخچه ساعت کاندینو که یکی از بزرگترین گروههای ساعت سازی دنیاسکاندت خواهیم پرداخت:

آشنایی با برند و تاریخچه ساعت کاندینو

تاریخچه ساعت کاندینو

تاریخچه ساعت کاندینو (candino)

در معرفی برند و تاریخچه ساعت کاندینو به یکی از معدود گروه های صنعت ساعت سازی در جهان میرسیم که قادر به پوشش دادن همه مراحل تولید ساعت می باشد. این مزیت می تواند سطح کنترل فرآیند و استانداردهای کیفیت منحصر به فرد را در این زمینه فراهم کند و شرکت را در موقعیت ایده آل برای رقابت در بالاترین سطح قرار دهد.
Candino از قابلیت و فناوری طراحی و ساخت ساعت شامل همه اجزای مکانیکی آن برخوردار است. یک کارخانه با کیفیت بالا با جدیدترین فن آوری های تولید دارد و ساعت های مکانیکی و کوارتز را می سازد. این شرکت 64 کارمند واجد شرایط را که از پیشرفته ترین فن آوری ها برای مونتاژ ساعت استفاده می کرد استخدام کرد و دقیقاً کنترل کیفیتی را که هر یک از قطعات ساعت Candino تحت آن هستند، استفاده ی کند.
این مرحله یک مرحله اساسی برای تأیید محصول قبل از ورود آن به بازار است. در نتیجه این گسترش مداوم، این گروه شش مرکز تولید کاملاً تخصصی را ایجاد کرد. یکی از آنها تولید کننده سوئیسی Soprod است که دارای سه کارخانه اصلی تولید است. یکی دیگر در شهر سیون، که موتورهای کوارتز را تولید می کند. مورد دوم در Les Reussilles، که بر تولید مکانیزم های اتوماتیک و ادغام ماژول های پیچیده تمرکز دارد.
سومین مورد در Saignelégier می باشد که قطعات ساعت مچی تولید می کنند. هر قدم به جلو که Candino در مسیر خود برداشته است، به یک سیستم تولید عالی کمک کرده است که قابل مقایسه در میان بهترین ساعت سازهای سوئیس است.

پیشگام و پیشرو در صنعت ساعت سازی سوئیس

از همان ابتدا، كاندینو از زمان خود برای سرمایه گذاری در موارد کاملاً نوآورانه و فرآیندهای تولید جلوتر بود. بیش از 60 سال روحیه پیشگام بودن و متعهد به مدرن سازی مداوم تأسیسات، با توجه ویژه به استفاده از فناوری پیشرفته و انطباق کاربرد آن در بازار نقطه عطف این مجموعه است. در سال 2002 ، كاندینو به گروه Festina پیوست. ترکیب گروه را تقویت کرده و برای ایجاد پویایی بیشتر در همه فرایندها، تأثیر بر کیفیت عالی محصول نهایی و ساخت یک قطعه منحصر به فرد، بسیار کارا است. Candino از دانش بیشتر در زمینه مدیریت، تدارکات و توزیع بهره مند شد. به نوبه خود، كاندینو بخش متوسط گروه را تقویت كرد و به سابقه و تجربه سوئیس در جنبه های فنی تولید كمك كرد. ما قطعاتی را تولید می کنیم که نیاز به دانش عمیق در این بخش دارند. آنها برای دقت در کیفیت برش، تلاش می کردند. در كاندینو قاطعانه متعهد هستند كه در خط مقدم فناوری قرار دارند. هر کسی که کاندینو می پوشد ارزش های ذاتی برند را احساس کند: سنت، ظرافت و مدرن بودن.

سنت شرکت کاندینو

آدولف فلوری-هاگ شخصی جلوتر از زمان خود بود. چشم اندازي كه در سال 1947، رويايي را انتخاب کرد و كارگاه ساعت سازی را در منزل خانوادگي خود در هربستويل، كانتون سولوتورن سوئيس افتتاح كرد. در حال حاضر، این فروشگاه هنوز در كنار كارخانه فوق مدرن این شركت ایستاده است كه در سال 1989 افتتاح شد. در برابر زمان و مدرن سازی مقاومت نکرده است که این نماد تعهد Candino به اصول بنیانگذاران آن است. این سنت، سال به سال، به جدیدترین نوآوری های تکنولوژیکی دامن زده است که باعث شده هر ساعت از لحاظ مدرن بودن و دقت فوق العاده باشد. Candino محصولات خود را با استفاده از آخرین فن آوری تولید می کرد در حالی که به تمام تجربه های ساعت ساز سنتی سوئیس کمک می کرد. این شرکت همیشه به طراحی زیبایی هر یک از مدل های پیشرفته فنی خود اهمیت زیادی داده است و آنها با مواد با کیفیت بالا مانند فولاد، تیتانیوم، سرامیک و کربن ساخته می شوند. Candino از طریق چهار مجموعه خود، انتهای بازار را در بر می گیرد و به صنعت بزرگ ساعت سازی آنها در کل مجموعه های خود کمک می کند: (کلاسیک)Classic ، (اسپرت - کلاسیک)Casual ، (فشن)Elegance و (اسپرت) Sport. Candino طیف وسیعی از ساعت های کوارتز خود را با مجموعه ای مجهز به کارکردهای اضافی و غیرمعمول گسترش داده است که هدف آنها جلب رضایت کسانی است که ساعت را به عنوان یک ماشین منحصر به فرد می دانند که مهمترین چیز زندگی را به نام زمان اندازه گیری می کند.

ساعت های مشهور جهانی SWISS

ما مراقبت های عالی از هر فرآیند را انجام می دهیم: طراحی، ساخت، مونتاژ، حمل و نقل و خدمات به مشتری. ما سنت و مدرنیته را با دانش ترکیب می کنیم. این روش کار به ما امکان می دهد کیفیت ساخت سوئیس را داشته باشیم. برند کاندینو کنترل کیفیت را در تمام سطوح فرآیند تولید انجام می دهد. علاوه بر این، خدمات پس از فروش سریع و کارآمد، این ضمانت را تقویت می کند و به شهرت آنها در بین فروشندگان و مشتریان بین المللی کمک می کند. روزانه، فرمول های جدید در تولید محصول، مواد جدید و طرح های جدید بررسی می شود. هدف از پیشرفت و به روز بودن، ارائه عملکرد بهتر، قابلیت اطمینان بیشتر و بهترین محصول با قیمت مناسب است. مشتریان Candino از کیفیت خوب با قیمت مناسب بهره مند می شوند و بنابراین همچنان به شرکت اعتماد می کنند.