به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله قصد داریم شما را با تاریخچه ساعت موادو MOVADO آشنا کنیم:

معرفی برند و تاریخچه ساعت موادو

تاریخچه ساعت موادو MOVADO

شروع تاریخچه ساعت مچی موادو و معرفی برند

آشیل دیتسهایم، کارآفرین 19 ساله، شش ساعت ساز استخدام می کند و کارگاه کوچکی را در دهکده La Chaux-de-Fonds، سوئیس افتتاح می کند.

در سال 1905، دیتسهایم نام شرکت خود را بـه Movado تغیـیـر داد. این کـلـمـه در زبان بین المللی اسپرانتو به معنی “همیشه در حرکت” است. برند ساعت اورینت به دلیل اصالت برندی که دارد امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته.

1947
ساخت موزه Iconic Movado

صفحه ساعت موادو که به عنوان نمادی در این موزه شهرت جهانی پیدا می کـند، تـوســط ناتـان جـورج هورویـت، اولـیـن هـنرمـنـدی کـه مفهوم زمان را به عنوان طراحی کشف کرد، ایجاد شد.

در سال 1960، طرح شماره گیری اصـلی Horwitt به اولـیـن صـفـحـه سـاعـت تبدیل می شود که در مجموعه طراحی دائمی خود توسط مـوزه هـنـر مـدرن، نیویورک پذیرفته شده است.

1965
تأسیس شرکت گدالیو گرین

گدالیو گرین برگ شرکت ساعت سازی موادو را در آمریکای شمالی تأسیس کرد.

بنیانگذار موادو گروپ، Gedalio Grinberg، یک کارآفرین خوش بین بود که در اوایل دهه 1960 از کوبا فرار کرد و به همراه خانواده جوان خود به ایالات متحده آمد تا سفری را آغاز کند که به شرکتی منجر شود که امروز گروه Movado نامیده می شود.

Gedalio Grinberg به عنوان یک لیدر صنعت شناخته میشد کـه در غـلـبـه بر دوره چالش برانگیز در سال 1970 نقش مهمی داشت. او همچنین در ایجاد بازاریابی ساعت لاکچری بسیار نقش مهمی داشت.

1983
ثبت برند Movado

شرکت ساعت مچی آمـریکای شـمالی Movado را به نـام خـود ثـبـت کـرد.
در سال 1960، طرح شماره گیری اصلی Horwitt به اولین صـفحه سـاعـت تبدیل می شود که در مجموعه طراحی دائمی خود توسط موزه هنر مدرن نیویورک پذیرفته شده است.

 

1998 – 2012
توزیع نام تجاری EBEL

تــوزیــع نــام تــجــاری دارای مــجــوز ســاخــت (ایــبــل) EBEL خـــریـــداری شـــد.
با شروع کار coach (کوچ) در سال 1998، گروه Movado نمونه قابل توجهی از مارک های مجاز: کوچ، تامی هیلفیگر، هوگو باس، لاکوست و اسـکودریا فراری را ایجاد می کند.

2017 – 2018
خلق مارک های
OLIVIA BURTON & MVMT

گــروه MOVADO مــارک هــای OLIVIA BURTON (اولیـویـا بــرتـــون) و MVMT (ام وی ام تی) را بدست می آورد.
در جــولـای 2017 گـروه Movado مــارک OliviaBurton مسـتــقــر در لــــنـــدن را خریداری کرد. اولیویا برتون به عنوان یکی از برندهای ساعـت شناخته شده است که رشـد سریعی در مد و جواهرات در انگلستان داشته است. این برند در سال 2011 توسـط جـما فنینگز و لسا بنت تاسیس شد.
MVMT ، یک مارک چند دسته ای (ساعت، جواهرات، عینک) مباشد که در اکتبر 2018 توسط Movado Group خریداری شد.

این برند بر روابط اصیل تمرکز دارد و از طریق بهترین محتوای دیجیتال اجتماعی در کلاس، مصرف کنندگان را جذب می کند.

MVMT در سال 2013 توسط Jake Kassan و Kramer LaPlante با هدف الهام بخشیدن به مصرف کنندگان برای زندگی بهتر تاسیس شد.