به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله درباره تاریخچه ساعت کت ( CATERPILLAR )

تاریخچه ساعت کت ( CATERPILLAR )

بیش از 100 سال است که Caterpillar در حال ساخت زیرساخت های جهانی است و با همکاری نمایندگی های مستقل، تغییرات مثبت و پایدار را در هر قاره ایجاد می کند. کاترپیلار یک رهبر فناوری، بزرگترین سازنده تجهیزات ساخت و ساز و معدن، موتورهای دیزلی، گاز طبیعی، توربین های گازی صنعتی، تجهیزات ایمنی، پوشاک و ساعت مچی در جهان است.
کاترپیلار فناوری پیشرفته و ابتکاری جدیدی را برای محصولات خود تولید می کند. همین اصل در مورد محصولات Lifestyle، تجهیزات نگهدارنده زمان Cat اعمال می شود.

ساعت کت و طراحی خاص آن

هر ساعت Cat شامل طراحی برش لبه و کارایی بالا برای ارائه عملکرد خوب در انواع موقعیت های فعال است. ساعت مچی های Cat با تأکید فراوان بر طراحی گاه شمار و قدرتمند ساعت و فلسفه برند کاترپیلار، ساعت مچی مناسب را برای هر مردی ارائه می دهد. Caterpillar به معنای قابلیت اطمینان، دوام و تکنولوژی پیشرفته می باشد که از سال 1904 حضور دارد.

1886

بنجامین هولت اولین ماشین کشاورزی دروگر خود را در استاکتون، کالیفرنیا ساخت.

1890

بنجامین هولت اولین تراکتور موتور کششی بخار خود را ساخت.

1891

C.L. Best کار خود را در سن 13 سالگی برای پدرش Daniel Best آغاز می کند.

1892

با شرکت تولیدی هولت (Holt) متحد شد.

ساعت مچی اورجینال کت
تاریخچه ساعت کت ( CATERPILLAR )

1910

• شرکت تولیدی هولت (Holt) "کاترپیلار" را به عنوان علامت تجاری ثبت می کند.

1925

C.L. به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب می شود.

1950

این کمپانی اولین شرکت فرعی خود را در خارج از کشور تشکیل می دهد - Caterpillar Tractor Co. Ltd. در انگلستان.
محصولات کمپانی کاترپیلار توسط نیروی دریایی آمریکا به شهرت رسیدند. بولدوزر های کمپانی کاترپیلار در دوران جنگ جهانی اول، نقش مهمي را ایفا کردند. در زمان جنگ جهانی دوم، رشد این کمپانی به سرعت افزایش یافت و اولین شعبه خارجی خود را در سال 1950 تاسیس کرد و تبدیل به یک هلدینگ بین المللی گردید.

هیچ محصول مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

هیچ محصول مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

علت نامگذاری برند کت (CATERPILLAR)

در زمان تولید تراکتور جدید هولت و به نمایش رسیدن آن، عکاس این کمپانی با تشبیه نوع حرکت تراکتور به حرکت کاترپیلار (کرم ابریشم) در زمین موجب شد تا هولت از این از استعاره استقبال کند و نام تجاری کاترپیلار را ثبت کرد.

محصولات برند کاترپیلار

تولیدات کاترپیلار به صدها محصول میرسد. ساعت مچی کاترپیلار یکی از صدها محصول این کمپانی است. لباس کار،کلاه،کفش،عینک، موبایل و.... سایر محصولات این برند هستند که در سرتاسر دنیا فروخته می شوند. تمامی این محصولات توسط کمپانی های بزرگی که مجوز استفاده از لوگوی کت را دارند تولید و ساخته می شوند. کیفیت و عملکرد ساعت های مچی اسپرت و کلاسیک کاترپیلار تصادفی نبودند. هر کمپانی که مجوز ساخت
این ساعت های مچی را دریافت می کند قبل از صدور مجوز می بایست ایمنی و مقاومت را تعهد نماید و سپس اجازه استفاده از لوگوی کت را دریافت کند.امروزه ساعت های کاترپیلار به کیفیت و مقاومت بالا در سراسر جهان شناخته شده هستند. کاترپیلار در بین صد کمپانی برتر جهان قرار دارد. از ماشین آلات راهسازی تا پوشاک و ساعت و گوشی موبایل همه با هدف دوام، ایمنی و زیبایی برای مشتریان ساخته میشوند.