لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

معرفی برند و چگونگی شکل گیری تاریخچه ساعت فستینا :

تاریخچه ساعت فستینا

پس از گذشت 30 سال از تاریخچه این برند، حضور تثبیت شده در بیش از 90 کشور در پنج قاره، داشتن چند برند و فروش 5 میلیون ساعت در سال باعث شده است که ما امروز یک معیار بین المللی در بازار ساعت سازی باشیم. علاوه بر این به دلیل داشتن کیفیت محصولات، ارزش استثنایی برای پول و توجه ویژه ای که به خدمات پس از فروش اختصاص می دهیم، در بسیاری از بازارهای استراتژیک پیشرو هستیم. دفتر مرکزی ما در بارسلون است. همچنین ما یک مرکز تولید با تکنولوژی بالا در سوئیس داریم. یک مرکز تخصصی دیگر برای ساعت های طلا در اسپانیا و شرکت های تابعه در فرانسه، آلمان، ایتالیا، بنلوکس، سوئیس، شیلی، جمهوری چک، لهستان و اسلواکی نیز داریم. فناوری جدیدی که هم در طرح های کلاسیک و هم در سبک مرسوم و مد روز ساخته شده است، Festina را به یک برند معتبر جهانی تبدیل کرده است.

ورود گواهینامه نگهدارنده زمان در تاریخچه ساعت مچی فستینا

Festina، تولید کننده ساعت مچی سوئیسی، در سال 1902 تاسیس شد. دارنده گواهینامه معتبر نگهدارنده زمان (Timekeeper) تور فرانسه است. با بیش از 100 سال قدمت، در میان نام های برجسته اروپا و همچنین در کشور خود جزء پرفروش ترین ها می باشد.

تاریخچه ساعت فستینا

در حال حاضر، برند فستینا میراث خود را از ساعت های لاکچری و شیک اروپایی با تلفیقی از ساعت های شیک، خوش دست و اسپرت که برای هر مناسبت وجود دارد به ارث می برد. از زمان تاسیس، ساعت های Festina با استفاده از یک شخصیت تکرار نشدنی، یک مارک تجاری خاص را ساخته اند.

ساعت فستینا و کرنوگراف Road Warrior

این ساعت ها که در میان نسل های متغیر شکل گرفته اند، زیبا، شیک، ظریف و همچنین بسیار کارآمد هستند. این ساعت ها برای افرادی که زندگی خود را به شدت دوست دارند و عاشق لذت بردن از هر لحظه زندگی، با تمام پستی ها و بلندی ها هستند، ساخته شده اند. این ساعت مچی ها از موتورهای کوارتز ژاپنی و سایر ویژگی های ذاتی خاص و منحصر به فرد تشکیل شده اند. موتور Mecaquartz، یک موتور کوارتز مکانیکی بدون باتری (اتوماتیک)، یکی دیگر از ویژگی های متمایز این برند است. علاوه بر تمام اینها، ویژگی های استثنایی بخش عمده ای از ساعت های Festina، کورنوگراف های ورزشی را دربرمی گیرد که شامل رشته کورنوگراف های Road Warrior است که در سطح جهانی تبلیغ می شود.

یک برند انحصاری در بازار

برخی از مدل های خاص Festina تقریباً آن را به یک برند انحصاری در بازار ساعت تبدیل کرده است. برخی از مدل ها توسط علاقه مندان به ورزش بسیار مورد ستایش قرار می گیرند.هر از گاهی، این شرکت با ارائه ویژگی های نوآورانه باعث رونق بیشتر آن ها می شود. ساعت های زنگ هشدار Tour De France، به رقابت دامن می زد و تولید کننده ساعت دیگر را مجبور می کرد تا با سطح و لول آن مطابقت داشته باشد. این برند مورد تحسین زیادی از سمت رقبا قرار گرفت. با عرضه نسخه اصلاح شده نام تجاری، ساعت مچی زنگ هشدار Festina Tour de France، با رونق بیشتری همراه شد. اکنون، به دلیل محبوبیت روزافزون رویدادهای ورزشی، بیشتر تمرکز آن روی ساعت مچی های اسپرت می باشد.

خدمات و پشتیبانی در فستینا

این تیم از لحاظ پشتیبانی فنی بسیار قدرتمند است كه بیشتر در فرآیند نوآوری متمركز است. حمایت از برخی از مسابقات حرفه ای دوچرخه سواری به آن شهرت جهانی و شناخته شده را داده است. از نظر استراتژی بازاریابی، Festina حتی از برخی از سازندگان برجسته ساعت پیشی گرفته و همچنان جایگاه معتبری را در اختیار دارد. برای هر کشوری، مجموعه ای متفاوت از استراتژی ها را در پیش گرفته است. ارتباط آن با دوچرخه سواری حتی در خارج از اروپا بازار گسترده ای را برای آن ایجاد کرده است. این کمپانی استراتژی کاملا متفاوتی را برای ایالات متحده در پیش گرفت. فستینا به دلیل قراردادن تخفیفات در ساعت مچی های خود با استقبال بالای ایالات متحده رو به رو شد. فروششان در آنجا اوج گرفت.