به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله قصد داریم تاریخچه ساعت پیرلنیر را مورد بررسی قرار دهیم:

تاریخچه ساعت پیرلنیر

1977

شروع تاریخچه ساعت پیرلنیر با برند FASHION WATCH

در طول سفر به اروپا است که بئاتریس و ژان پل بورگون تصمیم می گیرند وارد کار ساعت سازی شوند. این زوج می خواستند ساعت مچی های اصلی خود را طراحی و تولید کنند که داستان LANNIER در اتاق غذاخوری آنها آغاز شد.
تاریخچه ساعت پیرلنیر

1978

راه اندازی اولین مجموعه PIERRE LANNIER

اولین مجموعه در استراسبورگ و در فروشگاه های جواهرات رونمایی شد.
خرید ساعت مچی پیرلنیر

1979

اولین گام های بین المللی
Pierre Lannier که به خوبی جای خود را در فرانسه تثبیت کرده راهی ژاپن می شود. این آغاز ماجراجویی بین المللی است. کانادا ، ایالات متحده ، آلمان و اروپای شرقی اولین کسانی هستند که این برند را می شناسند.

1980

گسترش و اولین کارمندان پیر لنیر
Pierre Lannier گسترش خود را سرعت می بخشد. در آغاز دهه 80، Pierre Lannier در محوطه منزل موسس آن بود. بر اساس موفقیت و پیشرفت سریع، کارگاه جدیدی ساخته شد. آن زمان یک باغ و 12 نفر جزئی از ماجراجویی آنها بودند.

1993

موفقیت طراحی های پیر لنیر
این شرکت در این سال ها مجموعه موفقی بود، مانند مجموعه "میلونا" به شکل نیمه ماه، که در سال 1993 جایزه صفحه عقربه دار طلا را از آن خود کرد و پیر لانیر را به عنوان رهبر بازار ساعت فرانسه معرفی کرد.

1985

تغییر محل دفاتر
جابجایی دفاتر پیر لنیر در ساختمان های فعلی در الزاس (فرانسه). کارمندان به دفاتر کاملا جدید منتقل می شوند، که هنوز هم پس از گذشت سال ها همان دفاتر پابرجا هستند.

1995

تعهد ورزشی پیر لنیر
پیر لنیر و دیوید جینولا

ژان پل بورگون آرزو دارد که خود را به ورزشکاران بزرگی مانند تنیسور سدریک پیولین متعهد کند که به عنوان عضو این برند شناخته می شود. مجموعه های تولید ساعت مچی به مناسبت پیروزی های وی ایجاد شدند. مشارکت در ورزش برای ژان پل بورگون بسیار مهم است که تصمیم می گیرد پس از مشارکت با سدریک پیولین به حمایت مالی از دیوید گینولا، بازیکن فوتبالیست فرانسوی پرداخت.

1998

پیر لنیر برنده جایزه "ساعت سال" می شود.

یک نقطه عطف برای این برند: دانش و ارزش فرانسوی آن در سال 1998 با جایزه "ساعت سال" شکل گرفت. جایزه ای که به ساعت مچی کورنوگراف Pierre Lannier Cédric Pioline تعلق می گیرد و جایگاه این شرکت را به عنوان رهبر در بازار ساعت سازی فرانسه تأیید می کند.

2010

کارگاه پیر لنیر در ماداگاسکار
افتتاح دومین کارگاه تولیدی، در تاناناریو، ماداگاسکار برای حمایت از رشد شرکت.

2011

اولین کمپین بین المللی پیر لنیر

Pierre چیست؟ اولین کمپین تلویزیونی بین المللی است.

با این شعار در فرانسه تبلیغ می شود. پیر لنیر در میان 10 برند ساعت پرفروش در فرانسه قرار دارد.

2012

کارایی و دانش پیر لنیر

پیر Lannier ساعت ساز رسمی FFBB (فدراسیون توپ بسکتبال فرانسه) می شود. وقتی عملکرد ساعت سازی با عملکرد ورزشی روبرو می شود، مشارکت سرشار از خلاقیت را ارائه می دهد. چندین مجموعه با موفقیت بزرگی روبرو هستند.

2015

مجموعه "Eolia" متولد شد: موفقیتی که قابل انکار نیست. زیرا این مجموعه هر ساله به نوآوری ادامه می دهد.

مجموعه EOLIA

2018

مجموعه evidence

مجموعه "Evidence" اولین مجموعه ساعت مچی های اتوماتیک مردانه PIERRE LANNIER با مکانیزمی است که دیگر open heart یا اسکلتون نیست، بلکه دارای ذخیره انرژی است.
این مجموعه جایگاه Pierre Lannier را به عنوان یک رهبر در ساعت سازی فرانسوی تضمین می کند.
ماموریت ما از سال 1977 همراهی با زیباترین احساسات شماست. از زمان شروع کار ما، طراحان و ساعت سازان دانش و اشتیاق خود را برای ایجاد قطعات منحصر به فرد با دست بکار گرفته اند. طراحان ما از شکل ها ، رنگ ها و متریال آینده الهام می گیرند و سبک نوینی را در هر مجموعه جدید ابداع می کنند. از جعبه گرفته تا بند ، هر عنصر به دقت مورد مطالعه قرار گرفته است تا بهترین ها که لایق شماست برایتان مهیا شود.