لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

تاریخچه ساعت مچی برند دنیل کلین

History of Daniel Klein brand watches
دنیل
FASHION FOR EVERYONE

شعار برند ساعت مچی دنیل کلین

برند دنیل کلین در سال 1998 تاسیس شد و اولین گام خود را در صنعت ساعت سازی با شعار "FASHION FOR EVERYONE" برداشت.

محبوبیت دنیل کلین

برند ساعت دنیل کلین Daniel Klein از اولین روز تأسیس تا به امروز به یک برند بسیار محبوب تبدیل شد و مورد توجه بسیاری از خریداران بین المللی ساعت مچی در سراسر جهان قرار گرفت.

تمایز DANIEL KLEIN

تمایز برند دنیل کلین نسبت به سایر رقبا در بازار ساعت مچی، نه تنها ارائه محصولات با کیفیت با قیمت های مناسب میباشد، بلکه در عین حال پیروی از آخرین مد ها، ارائه بیش از 1000 مدل و تنوع بیش از 1000 رنگ به مشتریان این برند را به یک مارکی جهانی تبدیل کرده است.

کمپانی دنیل کلین

این مجموعه به دلیل علاقه شدیدی که بسیاری از مشتریان بین المللی به ساعت مچی های دنیل کلین نشان داده اند تاسیس گردید.
بزرگترین مزیت این برند این است که هنگام تولید محصولات، تمام مراحل تولید را همین کمپانی بررسی می نماید و سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارایه نماید.
ساعت مچی های دنیل کلین به دلیل همه این ویژگی های برتر در بیش از 65 کشور جهان به فروش می رسد.

هدف دنیل کلین

هدف این شرکت اطمینان از تولید و ارایه محصولات با کیفیت از برند دنیل کلین میباشد که به کمک شرکای تجاری و کارمندان این کمپانی به سراسر دنیا عرضه شود و در میان مشهور ترین و شناخته شده ترین مارکهای ساعت سازی قرار بگیرد.

ارزش آفرینی

با توجه به سیاست قیمت گذاری های مناسب و تولید محصولات با کیفیت و فوق العاده برند دنیل کلین، این برند معتقد است که به زودی ارزش های بیشتری را به صنعت ساعت سازی جهان خواهد افزود. ساعت دنیل کلین مردانه یکی از پر فروش ترین ها در تاریخ این برند بوده.

انواع برندهای ساعت مچی