به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

چگونگی آغاز و شروع تاریخچه ساعت ارنست بورل

تاریخچه ساعت ارنست بورل

معرفی برند و تاریخچه ساعت ارنست بورل

پس از 150 سال تجربه، کمپانی Ernest Borel همچنان با داشـتن  میراث فرهنگی غنی و هنر فـوق الـعاده، تحت پیشینه جدیــد تاریــخــی، بـا نگرشـی جـدیـد و پیـشـرفـت مسـتـمــر، بـه ســوی آیـنـده ای درخـشـان حرکـت مـی کـند.

تاریخچه ساعت ارنست بورل

1856

بورل تحت پرورش پدربزرگ و مادربزرگ خویش که شـروع بـه سـاخـت ســـاعـــت هـای بـرجـســتـه کـرده بــودنـد قـرار گرفـته بود. ژول بـــورل جــوان با کار مداوم و با پشتکار فراوان شروع به ساخت ساعـت مـچـی در شهر نوشـاتـل ســوئـیـس مــعـروف بـه پـادشــاه ساعـت کـرد. ژول بورل آرزو داشـت برنــد خــود را تـأسـیـس کـند و هـدفـش تـبـدیـل تـجـارت خـانـوادگـی بـه یـک شـرکـت بــیــن الـمــللی بــود.

1859

ژول بورل و برادر همسرش، پل کوروازیه ، شرکت بورل و کوروایزیر را تأسیس کردند.

1860

شرکت Borel & Courvoisier اولین مجموعه ساعت و زمان سنج را به اروگوئه صادر کرد و بازار آمریکای لاتین را تأسیس کرد.

1866

شرکت Borel & Courvoisier برنده جایزه اول رصد خانه Neuch thetel، بالاترین مقام سوئیس شد و با کسب جایگاه قابل توجه خود به عنوان یک شرکت ساعت سازی در سطح جهانی، مجوز فروش جهانی را دریافت کرد.

1876 - 1875

شرکت Borel & Courvoisier توسط رصدخانه Neuchâtel رتبه دوم و ششم را از آن خود کرد.​ شرکت Borel & Courvoisier گواهینامه جایزه در نمایشگاه بین المللی ساعت و پاکت کورنومتر فیلادلفیا در ایالات متحده را دریافت کرد.

1878

ساعت های ساخت شرکت Borel Courvoisier مدال طلای ارزشمند صنعت ساعت سوئیس را در پاریس فرانسه دریافت کردند. در این دوره ، انقلاب جدیدی صورت گرفت و ساعت با تاج و میله یا پیچ پیچ کار می کرد. این اختراع شامل یک سیستم سیم پیچ جدید و یک روش جدید برای تنظیم زمان است. این حق ثبت اختراع دوره ای است و نقش مهمی در ارتقا توسعه صنعت ساعت سازی دارد.

1894

ژول بورل به دلیل کهولت سن بازنشسته شد و پسرش ارنست بورل جانشین او شد.

1898

ارنست بورل با آدامیر دبروت، مسئول فن آوری، همکاری کرد و ارنست بورل را به ارنست بورل اند سی تغییر نام داد. به طور خاص، ارنست بورل به اختراعات جدید در چرخ دنده ها و سایر لوازم جانبی مانند پیچ ها و قطعات فشار، پرداخت. در نتیجه باعث افزایش اعتبار برند شد، دقت و کمال محصولات را تا حد زیادی بالا برد.
در همین سال، هنگامی که یک داستان زیبا و عاشـقانه اتـفاق افتاد، علامت تجاری این برند افتخارآفرین متولد شد. در یک مهمانی اشرافی ارنست بورل جوان با دختر زیبایی آشنا شد. رقص برازنده آن ها نگاه عکاس را به خود جلب کرد جوری محو آن دو شده بود که نمی توانست از آن ها عکس بگیرد.
گـویـی زمــان در آن لـحـظـه عاشقانه الهام گرفته از ارنست بورل متوقف شده بود. یک لـحـظـه احساس او تبدیل به یک محـبـت دائـمی در قـلب او شد.
سـپـس لـوگـوی ساعت Ernest Borel را با تصویر رقصنده آنها طراحی کرد. با وجـود گـذشـت زمـان طـولانـی، ارنست بورل تـولـیـد سـاعـت را متوقف نکرد. تصویر دو عاشق رقص ارنست بورل فراموش نشدنی است.

1903

فروشندگان ارنست بورل طی یک سفر شش ماهه به چین آمدند و 388 ساعت ارنست بورل را توانستند بفروشند. از آن زمان بود که ارنست بورل با چین، کشوری با سابقه تمدن طولانی، پیوندی حل نشدنی داشت.

1927

پسر ارنست بورل، ژان لوئیس بورل به این شرکت پیوست و نیروی جدید قدرتمندی را وارد کرد.

1936

ژان لوئیس این تجارت خانوادگی را که به طور فزاینده ای معتبر بود مسـئولـیـت آن را بر عهده گرفت و آن را به یک شرکت با مسئولیت محدود سازمان دهی کرد. هیئت مدیره متشکل از مدیر کل (ارنست بورل)، رئیس (ژان لوئیس) و مدیر فنی (آدامیر دبروت) بود. این یک نقطه عطف در مسیر پیشرفت خانواده ساعت های ارنست بورل بود. از آن زمان، با ترکیبی از سنت عالی، تکنولوژی فوق العاده و خط تولید مدرن، ارنست بورل به تولید ساعت مچی ها و لوازم جانبی نفیس ادامه داد.

1937

جایزه بزرگ افتخار در یونان را نیز ارنست بورل کسب کرد. علامت تجاری (لوگو) زن و شوهر رقصنده در مجامع بین المللی به شدت در ذهن مشتری باقی می ماند.

1945-1959

C.O.S.C. (کنترل کورنومتر رسمی سوئیس) گواهی Bulletin de marche را به 4172 ساعت ارنست بورل اعطا کرد. این بدون شک یک موفقیت عالی بود.

1946

به منظور توسعه طولانی مدت و حفظ کیفیت بالای ساعت ارنست بورل، هیئت مدیره تصمیم به ساخت یک کارخانه جدید با تجهیزات بهتر برای افزایش کیفیت و تولید مقدار آن در سال 1946 کرد.

1947

مراسم افتتاحیه این کمپانی در 10 اکتبر 1947 برگزار شد. در طول مراسم، بسیاری از افراد برجسته شرکت کردند.

1948

در این سال کارخانه جدید مجهز به تجهیزات پیشرفته و شرکت منابع زیادی را در کارهای تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرد، پروژه های مربوط به ارنست بورل یک گام بزرگ به جلو برداشت.

دهه 1980

با پیشرفت چین و ورود این کشور در بازارهای جهانی جهت دسترسی به فرصت های جدید تجاری، قدمت، اعتبار، شفافیت برند ارنست بورل با فرهنگ سنتی عمیق و ذائقه مدرن چین ترکیب شد و انقلاب و تحول گسترده ای را به دست آورد.

1997

در سال 1997، ارنست بورل در La Chaux-de-Fonds مستقر شد.

2005

ارنست بورل S.A به فدراسیون Swiss Watch Industry FH میپیوندد.

2009

کارخانه و دفتر مرکزی در 28 فوریه 2009 به منظور گسترش سریع برند و توسعه بیشتر از La Chaux-de-Fonds به Le Noirmont منتقل شد.

2010

در سال 2010، برند ساعت ارنست بورل رشد پایدار در توسعه بازار و حضور خرده فروشی داشت. در این سال شعبه های جدید در سوئیس، ایالات متحده، چین، فرانسه، روسیه، ترکیه، ایرلند و اوکراین افتتاح شد. شبکه فروش آن ها در چین به بیش از 800 نقطه گسترش یافت.