لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله درباره تاریخچه ساعت امپریوآرمانی بحث خواهیم کرد:

تاریخچه ساعت امپریوآرمانی

امپریو آرمانی زیر مجموعه برند جورجیو آرمانی می باشد که گرایش به تولید محصولات با کیفیت بالاتر دارد. امپریو آرمانی به محصولات و لوازم جانبی گران قیمت خود مانند ساعت مچی مشهور است.

جورجیو آرمانی در 11 جولای 1934 در شمال ایتالیا متولد شد و تصمیم گرفت حرفه پزشکی را دنبال کند. با این وجود وی پس از سه سال تحصیل در این رشته به ارتش پیوست. سپس به دلیل دانش پزشکی خود به یک واحد درمانی در ورونا منتقل شد، اما تصمیم گرفت یک شغل دوم پیدا کند.

وی به عنوان طراح ویترین در یک فروشگاه بزرگ در میلان استخدام شد و سپس فروشنده بخش پوشاک مردان شد. آقای آرمانی پس از کسب تجربه عملی بسیار در این شغل، لباس هایی را برای نینو چروتی طراحی کرد و همچنین در اواسط دهه 1960 به عنوان فریلنسر کار کرد.

در سال 1975، وی پس از کسب تخصص قابل توجه در این زمینه، شرکت همنام خود را با دوست خود سرجیو گلیوتی تأسیس کرد. در ماه اکتبر، اولین مجموعه لباس های مردانه آماده برای بهار و تابستان سال آینده در ویترین برای در دسترس بودن بانوان به نمایش گذاشته شد. از طرف دیگر ساعت مچی مردانه برند امپریو آرمانی جزو بهترین برند های موجود در بازار است.

چگونگی شروع تاریخچه ساعت امپریوآرمانی

امپوریو آرمانی در اوایل دهه 1980 پس از موفقیت چشمگیر در مسیر جورجیو به وجود آمد. علاوه بر این، لباس زیر، لباس شنا و لوازم جانبی Emporio در سال 1982 وارد صحنه شد. از نظر استراتژی بازاریابی برای این برچسب فرعی، آرمانی روش های ابتکاری را انتخاب کرد که شامل کمپین تبلیغاتی تلویزیونی و محیطی می باشد. گالری ها در سراسر جهان به وجود آمدند و این برچسب تنها خط ثانویه ای است که جورجیو آرمانی قسمت بزرگی از آن را طراحی می کند و در هفته مد میلان به عنوان کانون توجه مورد توجه قرار می گیرد.

امپریو آرمانی سهام خود را در سال 1991 با قیمت پایین اقلام در بازار بورس آمریکا راه اندازی کرد که این مورد تلاشی برای جلب توجه در بازارهای انبوه آمریکا بود. آقای آرمانی اخیراً قصد خود را برای سرمایه گذاری در این مارک در طول سال آینده اعلام کرد، خصوصاً اکنون که 100 درصد از آن را در اختیار دارد. این در تلاش است تا "یکپارچه سازی مداوم در سبد برندهای گروه آرمانی را تشکیل دهد". خیلی زود مشخص شد که برند آرمانی با کیفیت عالی همراه با درجه ظرافت می باشد.

گزارش سود

Emporio Armani

تاریخچه ساعت امپریوآرمانی

علیرغم تأثیرات بحران مالی و رکود اقتصادی، گروه آرمانی نتایج رکوردی را برای سال 2013 منتشر کرد. درآمد تلفیقی به 2.186 میلیارد یورو (1.74 میلیارد پوند) رسیده است که در مقایسه با رقم 2.091 میلیارد یورویی ثبت شده در سال 2012 افزایش دارد. آقای آرمانی درباره این گزارش ها گفت: "موفقیت یک برند در توانایی آن است که بتواند خلاقیت و فروش را با هم داشته باشد و این نتایج را تأیید می کند، با توجه به استقبالی که محصولات ما از بازار داشته اند. سودآوری و نقدینگی قوی که داریم. در حالی که اقتصاد نشانه های کمی از بهبود را نشان می دهد ، جالب است که ببینیم آیا سود شرکت معروف 80 ساله طی سال های آینده حتی بیشتر می شود یا خیر.

سری متمایز Emporio Armani

سری متمایز امپریو آرمانی (Emporio Armani) از ساعت های طراحی شده همراه با جواهرات و الماس عملا اطلاعات را می تواند به سرعت تماشایی کند. آرمانی در حالی که امروزه مدرن می باشد، شکل و فرم زیبایی را ارائه می دهد، جزئیات این سلایق را بیان می کند. سری شیک و مدرن می تواند متشکل از انواع متنوعی باشد که باعث افزایش زیبایی است. این شرکت ساعت های مچی ورزشی تولید می کند که شامل کورنوگراف و همچنین توجه مدرن شما به رنگ تیره است. ساعت های طراح زنانه شما به طور کلی در چرم های طبیعی به همراه استیل با استفاده از سبک آرمانی نمادین ساخته می شوند.

سری متمایز ساعت امپریو آرمانی (Emporio Armani) از ساعت های طراحی شده همراه با جواهرات و الماس عملاً اطلاعات و جزئیات را به راحتی در کمترین زمان ممکن نشان می دهد.
آرمانی در حالی که امروزه مدرن می باشد، شکل و فرم زیبایی را ارائه می دهد، جزئیات این سلایق را بیان می کند. سری شیک و مدرن می تواند متشکل از انواع متنوعی باشد که باعث افزایش زیبایی است.
این شرکت ساعت های مچی ورزشی تولید می کند که شامل کورنوگراف و همچنین توجه مدرن شما به رنگ تیره است. ساعت های طراح زنانه شما به طور کلی در چرم های طبیعی به همراه استیل با استفاده از سبک آرمانی نمادین ساخته می شوند.