به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در ادامه شما را با تاریخچه ساعت همیلتون آشنا خواهیم کرد:

آشنایی با برند و تاریخچه ساعت همیلتون

HAMILTON HISTORY

1892

تاریخچه ساعت همیلتون

همیلتون در لنکستر پنسیلوانیا تاسیس شد و شروع به تولید ساعت جیبی کرد. از همان ابتدا تمرکز بر  روی کیفیت و دقت داشت و این اصول باعث شد که برند ساعت همیلتون به عنوان برند مشهور بین المللی ساعت مچی امروزی شناخته شود.

1912

در روزهای اولیه شروع به کار راه آهن آمریکا، روش متداولی برای زمان بندی وجود نداشت و حوادث مکرر اتفاق می افتاد. دقت ساعت های جیبی همیلتون به حل این مشکل کمک کرد و خیلی سریع ساعت های این کمپانی عنوان The Watch of Railroad Accuracy را دریافت کردند.

1914

همیلتون به عنوان یک تأمین کننده رسمی نیروهای مسلح ایالات متحده در طول جنگ جهانی اول ، صدها سرباز را با ساعت های قابل اعتماد بسیار مهم در طول جنگ مجهز کرد. این امر باعث تغییر تولید از ساعت های جیبی به ساعت مچی شد.

1918

تاریخچه ساعت همیلتون و یک قرن همراهی

1918
بیش از یک قرن پیش، یک ساعت هوانوردی همیلتون اولین سرویس حمل و نقل هوایی ایالات متحده را بین واشنگتن دی سی و شهر نیویورک همراهی کرد. این آغاز تاریخ طولانی برای تولید ساعت های فنی برای جامعه پرواز بود و امروزه ما همچنان بر روی ساعت مچی های خلبانی در سراسر جهان تمرکز داریم.
1926
دریادار ریچارد ای. بیرد، اولین هوانوردی بود که به قطب شمال رسید و قبل از بازگشت به پایگاه 13 دقیقه دور آن چرخید. او این پرواز 15 ساعت و 57 دقیقه ای را پیشگام با ساعت همیلتون به پایان رساند.
1927
ساعت های خلبانی کارهای بسیار بیشتری انجام می دهند که در حرف نمی گنجد و پیشرفت های فنی ما به هواپیمابرهای اولیه کمک می کند تا در اولین پرواز از کالیفرنیا به هاوایی با خیال راحت وارد شوند. این هوانوردان اولیه با محاسبه دقیق همیلتون، زمان، مسافت و جهت را در اقیانوس آرام محاسبه کردند.
1928
ساعت مشهور Piping Rock همیلتون اولین بار در سال 1928 ساخته شد و نسخه های مخصوص حکاکی شده در جشن پیروزی سری جهانی آن سال به نیویورک یانکیز ارائه شد. اعضای تیم شامل Babe Ruth و Lou Gehrig، از مشهورترین بازیکنان بیس بال بودند.
1930
همیلتون که هم اکنون به دلیل دقت در پرواز مشهور بود، ساعت رسمی چهار هواپیمای تجاری بزرگ آمریکایی در آن روزها بود. همچنین همیلتون به عنوان نگهدارنده رسمی وقت برای اولین سرویس ساحل به ساحل از نیویورک به سانفرانسیسکو انتخاب شد.
1932
دو ساعت همیلتون به نام های Pipping Rock و Flintridge در فیلم "Shanghai Express" ظاهر شد و دستگاه های مهمی بودند که طرح فیلم را پیش بردند. این اولین رونمایی ساعت های همیلتون در یک فیلم هالیوودی بود.

1942

همیلتون تولید ساعت برای مصرف کنندگان را متوقف کرد تا در کار بزرگ تأمین نیروهای مسلح ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم تمرکز کند. ما بیش از یک میلیون ساعت از جمله ساعت مچی و کورنومتر دریایی تولید کردیم، حتی یک جایزه Army-Navy E برای برتری در ساخت کسب کردیم.

1951-1961

1962-1970

1970
اختراع اولین ساعت مچی دیجیتال در جهان در 6 می 1970 در ‘The Tonight Show’ اعلام شد. همیلتون کامپیوتر هملسون Pulsar Time را ارائه داد: تمام قسمت هایش ثابت و بدون تحرک، شبیه چیزی که کسی تاکنون ندیده است.
1969
همیلتون نقش اساسی در اختراع اولین حرکت کورنوگراف اتوماتیک، به نام کالیبر 11 داشت. با این وجود، شرکت همیلتون در یکی از بزرگترین پیشرفت های تاریخ ساعت سازی نقش داشت.
1968
استنلی کوبریک در سال 1966 به همیلتون نزدیک شد تا ساعت های منحصر به فردی را برای فیلم جدید و آینده نگرانه خود، "ادیسه فضایی 2001" ایجاد کند. تیم طراحی همیلتون یک ساعت مچی و یک ساعت رومیزی برای او فراهم کردند که به اندازه خود فیلم نمادین بود.
1962
طراح ریچارد اربیب بعد از موفقیت اولیه Ventura ساعت های الکتریکی دیگری را برای همیلتون ایجاد کرد که هر کدام دارای طراحی نامتقارن بودند. شاید دراماتیک ترین آنها آلتایر باشد که در نسخه محدود 1600 قطعه تولید شد.

1972

Pulsar، اولین ساعت دیجیتال در جهان است که با تغییر شیوه گفتن زمان به مردم راه اندازی شد. این نمایشگر با استفاده از LED های فعال شده توسط یک دکمه در کنار قاب طلایی جامد ایجاد شد. همیلتون فقط 400 قطعه تولید کرد که با قیمت 2100 دلار فروخته شد، بیشتر از قیمت یک اتومبیل در آن زمان.

1974-1990

1974-hamilton

1980

این برند پس از سال ها طراحی آینده نگرانه، دهه 1980 شاهد بازگشت قطعات کلاسیک به صحنه بود. همیلتون طرح هایی را از دهه 20 تا 60 دوباره احیا و معرفی کرد. موارد دلخواه قدیمی مانند بولتون، آردمور، ویلشایر و ونتورا روند ساعت های کلاسیک را مدیریت می کردند.
1990-hamilton

1974

در شانزدهم ماه می، همیلتون به SSIH فروخته شد، این نام قبلی گروه Swatch Group است. اگرچه عضوی از یک گروه جدید بود، همیلتون هنوز در ایالات متحده مستقر بود و شهرت ما را در تولید ساعت های با کیفیت و دقیق حفظ کرد.
1980-hamilton

1990

رابطه نزدیک همیلتون با هالیوود در دهه 1990 با حضور در مچ شخصیت های فیلم های مهم از جمله "مردان سیاه پوش" ، "سلاح کشنده 4" ، "روز استقلال" ، "آقای با استعداد ریپلی" و "سخت جان".

همیلتون مقر اصلی و امکانات تولید را به قلب ساعت سازی در بیل سوئیس منتقل کرد. این حرکت به همیلتون اجازه داد تا برند نهایی “Swiss made” را به هر ساعت تولید شده در مکان جدید خود اضافه کند.

2003

2005-2006

در سال 2006 همیلتون برای بزرگداشت قهرمانانی که درپشت صحنه کار می کنند، میزبان اولین جایزه همیلتون پشت دوربین در هالیوود بود. با اهدای جوایز توسط بازیگران و کارگردانان برتر سینما ، تشخیص استعداد خارج از صفحه ما مورد تأکید قرار گرفت.

در سال 2005 همیلتون با خلبان برجسته ایروباتیک و سفیر مارک رسمی، نیکولاس ایوانف همکاری کرد  و با مسابقات هوایی  ردبول و انجمن ایروباتیک سوئیس به شدت درگیر  دنیای نشاط آورمسابقات هوایی و ایروباتیک شد. در صورتی که شما نیز به برند ساعت همیلتون علاقه مند هستید می توانید از گالری جواهریان نمونه اصلی و اورجینال آن را خریداری کنید.

2011

همکاری با شرکت ETA

2014-2017

2014
همیلتون به همکاری نزدیک خود با دنیای فیلم ها ادامه داد و با طراحانی که در فیلم "Interstellar" ضربه سرسام آور همکاری کرد. فیلمی که زمان در آن نقش اساسی دارد. همیلتون با طراحان کار کرد تا قطعه ای منحصر به فرد برای شخصیت اصلی با بازی جسیکا چستین تهیه کند که توسط طرفداران با مهربانی به عنوان "مورف" شناخته شود.
2015
همیلتون در صفحه بزرگی، مچ شخصیت اصلی ماجراجویی حماسی به نام ریدلی اسکات، "مریخی" را رونمایی کرد. Khaki BeLOWZERO بر قدرت و قاطعیت شخصیت مارک واتنی، با بازی مت دیمون، که در یک مأموریت به مریخ رفته است، تأکید کرد.
2017
همیلتون شصتمین سالگرد نمادین ونتورا، برای تولید اولین ساعت الکتریکی جهان جشن گرفت. ونتورا از زمان راه اندازی در سال 1957 به یک لژیون طرفدار دست پیدا کرده است، از جمله الویس پریسلی فوق ستاره.

2018

همیلتون مفتخر است که صده اول این شرکت به منظور برنامه ریزی و زمان بندی پروازها، جشن گرفت. از سال 1918، خلبانان حرفه ای به لطف نوآوری و دقت ساعت های همیلتون، برای کابین خلبان این ساعت ها را انتخاب کرده اند.

2019

ما توجه خود را به رابطه نزدیک خود با هالیوود و کار خود در قلب سینما معطوف کردیم. همیلتون با بیش از 500 حضور مهم در فیلم و کاتالوگ های تبلیغاتی خیره کننده از لحظات مهم آن ها روی صفحه سیلور، انتخاب اکثر سازندگان فیلم بود.

2020

از همگام سازی اولین راه آهن آمریکا گرفته تا اختراع ساعت الکتریکی و دیجیتال، از سال 1892 هامیلتون پیشگام در پیشرفت های پیشگامانه بوده است. در آغاز این دهه جدید، ما بازی را تغییر می دهیم و روحیه پیشگامی را تضمین می کنیم. تغییرات زمانی را در صنعت ساعت سازی و در جهان ایجاد می کنیم.