به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

just cavalli watches  

تاریخچه ساعت مچی برند جاست کاوالی

جاست کاوالی کار خود را از سال 1972 میلادی آغاز کرد. هنگامی که طراح مشهور ایتالیایی، روبرتو کاوالی (Roberto Cavali) اولین کالکشن لباس‌های زنانه این مارک را با موفقیت در پاریس معرفی نمود.

پیش از معرفی مارک روبرتو کاوالی، روبرتو جوان تجربه‌های با ارزشی از همکاری با معتبرترین برندهای حوزه مد و Lifestyle نظیر گوچی، هرمس، پیرکاردین و… داشت. اما چیزی که او را به سمت توسعه برند شخصی خود سوق داد انگیزه و سبک لاکچری اکثر برندهای مطرح در آن زمان بود. با ما همراه باشید تا تاریخچه ساعت مچی برند جاست کاوالی را مورد بررسی قرار دهیم.

برند جاست کاوالی

جاست کاوالی کلکسیون خاص قشر جوان برند روبرتو کاوالی است. این بخش در سال 1998 با تمرکز ویژه بر گروه جوان افتتاح شد و هم‌اکنون ارایه‌گر سبک زندگی کاوالی در زمینه مد و لباس، اکسسوری، ساعت مچی، عینک و عطر می‌باشد.

کلمه جاست در برند جاست کاوالی به معنای دقیقا می‌باشد که بیانگر کیفیت و دقت بالای محصولات در قیمت میان‌رده است. طراحی‌های منحصربه‌فرد، برند لاکچری و کیفیت بالای محصولات جاست کاوالی محبوبیت ویژه‌ای به این برند بخشیده و آن را به گزینه‌ای شگفت‌انگیز در قیمت میان‌رده تبدیل کرده است.

ساعت‌ جاست کاوالی just cavali پس از طراحی در استودیو طراحی روبرتو کاوالی در فلورانس با همکاری استراتژیک و تکنولوژیک گروه ساعت‌سازی TMS توسعه می‌یابند.

انواع برندهای ساعت مچی