به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

در این مقاله شما را با تاریخچه ساعت آندره موشه سوئیس آشنا خواهیم کرد:

تاریخچه ساعت آندره موشه

تاریخچه ساعت آندره موشه

در سال 1961، آندره موشه و همسرش گراسیا شرکت خود را در فهی (Fahy)، منطقه ژورای سوئیس تأسیس کردند. آنها یک ساعت مچی، به سبک جواهرات با شکوه فوق العاده توسط خانم موشه، در طیف گسترده ای از رنگ ها طراحی و تولید کردند. این ساعت های مچی نیمه سخت با درب، که با برس تزئین شده اند، به تدریج به علامت تجاری شرکت André Mouche تبدیل شدند، تا جایی که یکی از معدود شرکت های باقیمانده در سوئیس است که هنوز ساعت های خود را با دست تزئین می کنند. در جهانی که فناوری از اهمیت بیشتری برخوردار است، آندره مووشه توانسته است رمانتیک گرایی همیشگی را حفظ کند.

پیشرفت در تاریخچه ساعت مچی آندره موشه

در تاریخچه برند ساعت آندره موشه میتوان به پیشرفت چشمگیر این برند در طراحی خاص و مینیاتوری آن اشاره کرد. این برند هم اکنون این برند از پرچم داران سبکهای خاص در صنعت ساعت سازی است.

سبک خاص این برند

آندره موشه در جهانی سبک خاصی را ارائه کرد. این برند با انجام نقاشیهای مینیاتوری بر روی بدنه ساعت و ترکیبی از دستبدهای خاص با موادی همچون طلا و پالادیوم ساعتی منحصربفرد را ارئه کرد. در صورتی که شما هم به این سبک از ساعت و طراخی آن علاقه مند هستید می توانید خرید ساعت اصل را از فروشگاه اینترنتی گالری جواهریان انجام دهید تا با ضمانت معتبر و رسمی خرید را انجام دهید.