لوگوی نوشتاری گالری جواهریان
به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت و نماینده بیش از هشتاد برند معتبر خوش آمدید.

چگونگی شکل گیری برند و تاریخچه ساعت MVMT ( ام وی ام تی )

آشنایی با تاریخچه ساعت MVMT (ام وی ام تی)

بررسی تاریخچه ساعت MVMT ( ام وی ام تی ): در سال 2013، این برند  راه اندازی شد تا مدل های گران قیمت و قدیمی صنعت مد از رده خارج شود. خط تولید اصلی این برند توسط مردم از طریق سرمایه‌گذاری جمعی توانمند شد، کمپانی MVMT با ارائه طرح‌ های با کیفیت و مینیمال با قیمت‌های کاملاً منصفانه از سایر برندها متمایز شده است.

روابط اجتماعی ساعت MVMT ( ام وی ام تی )
این شرکت از طریق رسانه های اجتماعی بسیار فراتر از خانه خود در لس آنجلس رشد کرد و به یک جامعه جهانی متشکل از 1.5 میلیون مالک MVMT تبدیل شد. (این تعداد همچنان ادامه دارد).
MVMT
هنجار شکنی برند MVMT (ام وی ام تی)
MVMT از رهبران، مبتکران، رویاپردازان الهام گرفته است و طرح های این برند تجسم این روحیه هستند. ساعت های MVMT برای ماجراجویی، خلق کردن و برهم زدن هنجار ساخته شده اند.
MVMT
زنده کردن رویای نهایی خود
مهمتر از همه، MVMT با رویای زنده کردن ماموریت نهایی خود در حال انجام فعالیت است: الهام بخشیدن به شما برای زندگی بر اساس شرایط خودتان.
MVMT

محصولات ام وی ام تیMVMT

MVMT  ساعت‌ها و لوازم جانبی پرطرفدار را ارائه می‌کند که در دفتر مرکزی خود در لس‌آنجلس طراحی شده‌اند. این برند برای کلیت محصولات تولیدی خود ضمانت دو ساله ارائه می‌کند. در صورتی که به برند ساعت ام وی ام تی MVMT علاقه مند هستید فروشگاه اینترنتی گالری جواهریان محصولات این برند را با ضمانت معتبر و رسمی به فروش می رساند.

هدف و ماموریت برند MVMT

MVMT به این باور دست یافته است که سبک طراحی نباید ذخایر و یافته ها را از بین ببرد. هدف این برند تغییر طرز فکر شما در مورد مد با ارائه طرح‌های ممتاز با قیمت‌های کاملاً منصفانه است.

روابط اجتماعی MVMT

MVMT برندی بیش از ساعت‌ و لوازم جانبی باکیفیت است. این برند یک جامعه فعال متشکل از 5 میلیون نفر میباشد. شما میتوانید با دنبال کردن این برند دراینستاگرام نگاهی اجمالی به سبک زندگی MVMT داشته باشید.